Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
700 reviews
Mijn vakantie ()

Imposant landhuis met uitzicht en zwembad

Huiscode:
HOPV-FR-57

Aantal sterren:
Duravel
Privé zwembad:
9
4
3
300m²

dvd speler
privé zwembad
kinderbed

De manoir met 2 torentjes en een tuin ligt aan de rand van Duravel. Het strekt zich uit over 4 verdiepingen met onder andere een charmante tv-ruimte en een balkon dat uitkijkt over het dorp. Op de bovenste verdieping bevindt zich een extra slaapkamer en een speelkamer met biljarttafel. Het zwembad aan de achterzijde biedt volop privacy, compleet met terras. Voor vragen kun je terecht bij de beheerder. Er is zelfs een maaltijd- en ontbijtservice ter plaatse beschikbaar! Wanneer je door het charmante Duravel slentert, ontdek je al snel een lokaal café/restaurant en zelfs een kleine supermarkt. Slechts 5 km verderop ligt Puy l'Evêque met haar prachtige middeleeuws centrum, diverse restaurants en een ruime supermarkt. Op vrijdagochtend biedt Prayssac een levendige boerenmarkt, terwijl je op zaterdagochtend kunt struinen over de uitgebreide markt van Cahors. Na een smakelijke lunch in de oude stad, bewonder je de Pont Valantré. Cahors, beroemd om haar Malbec-wijnen, herbergt talloze wijnhuizen die een bezoek waard zijn. De omgeving biedt een overvloed aan activiteiten; je zult tijd tekortkomen!
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengen I.v.m. rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet toegestaan In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden Deze accommodatie wordt alleen verhuurd aan familiegroepen Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek

Begane grond: (hal, zitkamer(TV, zithoek, DVD-speler), keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), woon/eetkamer(eettafel, zithoek), badkamer(bad met douche, wastafel, wc)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(200 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, wc)) Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 2-pers. bed(140 x 200 cm), douche, wastafel, wc), speelkamer(biljart)) Souterrain: (eetkamer(eettafel), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)) balkon, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, ligstoelen, parasol, zwembad(privé, omheind, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Sep), kinderbed (excl. beddengoed), lounge set

Furnell - aankomst: 30/9/2023
Prachtig huis op een prachtige locatie. Gastheren waren fantastisch - bedankt!

Mullins - aankomst: 12/8/2023
Neem je eigen kussens vuilniszakken fee vloeistof alle schoonmaakmiddelen als je niet van katten houdt ga dan niet

Wajtknecht - aankomst: 17/6/2023
Heerlijke plek, maar zoveel muggen dat we allemaal kapot gebeten zijn. We konden niet bij het zwembad zitten omdat er zoveel waren! Moesten de ramen dichthouden, geen airconditioning, alleen ventilatoren. Mooie wandelingen, bakkerij was gesloten, maar winkel in dorp had veel in. De mensen die voor het huis zorgden waren aardig. Was niet zo ontspannend als ik had gehoopt.

Gildemeijer-Magielse - aankomst: 10/6/2023
Een heerlijk (land)huis met prachtig uitzicht. Fijn zoutwater-zwembad dat netjes door de beheerder voor je wordt bijgehouden. Werkelijk een heerlijke plek in een mooie rustige omgeving. Manoir Bellevue kan ik zeker aanbevelen!

Lankes-Musumeci - aankomst: 1/4/2023
Prachtig huis op een rustige locatie. Een droom om te ontspannen en nieuwe energie op te doen. We voelden ons zeer comfortabel en welkom in Manoir Bellevue met ons gezin. Ook dank aan de heer en mevrouw Hoeve voor de goede zorgen.

Eavis - aankomst: 3/9/2022
Magisch mini Frans kasteeltje

Diefenthal - aankomst: 23/7/2022
Fantastisch huis, geweldige rustige locatie, prachtig uitzicht, enorm zwembad

maandag 13-05-2024  tot  vrijdag 17-05-2024
(4 overnachtingen)€ 1.545,28
maandag 13-05-2024  tot  zaterdag 18-05-2024
(5 overnachtingen)€ 1.874,11
maandag 13-05-2024  tot  zondag 19-05-2024
(6 overnachtingen)€ 2.202,91
maandag 13-05-2024  tot  maandag 20-05-2024
(7 overnachtingen)€ 2.531,74
maandag 13-05-2024  tot  dinsdag 21-05-2024
(8 overnachtingen)€ 2.860,56
maandag 13-05-2024  tot  woensdag 22-05-2024
(9 overnachtingen)€ 3.189,38
maandag 13-05-2024  tot  donderdag 23-05-2024
(10 overnachtingen)€ 3.518,19
maandag 13-05-2024  tot  vrijdag 24-05-2024
(11 overnachtingen)€ 3.847,02
maandag 13-05-2024  tot  zaterdag 25-05-2024
(12 overnachtingen)€ 4.175,83
maandag 13-05-2024  tot  zondag 26-05-2024
(13 overnachtingen)€ 4.504,66
maandag 13-05-2024  tot  maandag 27-05-2024
(14 overnachtingen)€ 4.833,47
maandag 13-05-2024  tot  dinsdag 28-05-2024
(15 overnachtingen)€ 5.162,30
maandag 13-05-2024  tot  woensdag 29-05-2024
(16 overnachtingen)€ 5.491,11
maandag 13-05-2024  tot  donderdag 30-05-2024
(17 overnachtingen)€ 5.819,94
maandag 13-05-2024  tot  vrijdag 31-05-2024
(18 overnachtingen)€ 6.148,75
maandag 13-05-2024  tot  zaterdag 01-06-2024
(19 overnachtingen)€ 6.477,57
maandag 13-05-2024  tot  zondag 02-06-2024
(20 overnachtingen)€ 6.806,39
maandag 13-05-2024  tot  maandag 03-06-2024
(21 overnachtingen)€ 7.135,22
maandag 13-05-2024  tot  dinsdag 04-06-2024
(22 overnachtingen)€ 7.464,02
maandag 13-05-2024  tot  woensdag 05-06-2024
(23 overnachtingen)€ 7.848,40
maandag 13-05-2024  tot  donderdag 06-06-2024
(24 overnachtingen)€ 8.232,76
maandag 13-05-2024  tot  vrijdag 07-06-2024
(25 overnachtingen)€ 8.617,14
maandag 13-05-2024  tot  zaterdag 08-06-2024
(26 overnachtingen)€ 9.001,49

maandag 13-5-2024
(tussen 16:00 en 20:00)
vrijdag 17-5-2024
€ 1.545,28details

Catering:
Diner mogelijk
Ontbijt:
Mogelijk

Handdoeken
Keukenlinnen

Deel