Sorteren

Binnen een straal van

 (29)
 (37)
 (8)
 (+)
 (+)
 (+)
 (+)

Afstand tot zee
 (3)
 (7)
 (13)
 (18)
 (23)

Water
 (+)

Luxe
 (17)
 (6)
 (0)
 (5)
 (0)
Hottub (0)
 (0)
 (0)
 (5)
 (31)

Locatie
 (5)
 (38)
 (+)
 (+)
 (+)
 (+)

Thema's
 (0)
 (38)
 (0)
 (0)

Type woning
 (36)
 (4)
 (0)
 (0)
 (0)
 (0)
 (3)
 (0)
 (+)
 (+)
 (+)

Faciliteiten
 (35)
 (38)
 (26)
 (37)
 (34)
 (34)
 (10)
 (+)
 (4)
 (34)
 (40)
 (1)

Met kinderen
 (0)
 (0)
 (0)
 (0)
 (5)
 (0)
 (0)
 (0)
 (0)

Aangepast
 (+)

Last Minute vakantiehuis met hond Midden Frankrijk

Kies uit 43 vakantiehuizen - Midden Frankrijk.

Toon meer honden op aanvraag
Toon alleen op aankomstdatum
Villa 4p. zwembad
Les Forges - Loire
Frankrijk
22/05-29/05
€1009,03 €1093,55tooltip
U bespaart 8%
4
personen
2
slaapkamers
2
badkamers
2
wc

max. honden: 3
max. honden: 3 
Vakantiehuis in Bourg Lastic, Auvergne - Frankrijk
Bourg Lastic - Auvergne
Frankrijk
22/05-29/05
€1616,00 €2018,00tooltip
U bespaart 20%
8
personen
4
slaapkamers
2
badkamers
3
wc

max. honden: 1
max. honden: 1 gratis mee
Omheind
Omheind (120cm)

Wellness
Privé zwembadprivé zwembad
Vakantiehuis in Couhe, Côte Atlantique - Frankrijk
Couhe - Côte Atlantique
Frankrijk
22/05-29/05
€1604,00 €2279,00tooltip
U bespaart 30%
12
personen
4
slaapkamers
2
badkamers
3
wc

max. honden: 6
max. honden: 6 gratis mee
Omheind
Omheind 

Wellness
Privé zwembadprivé zwembad
Vakantiehuis in Gîte"La Reposette"à Champoly, Loire - Frankrijk
Gîte"La Reposette"à Champoly - Loire
Frankrijk
22/05-29/05
€764,00 €1084,00tooltip
U bespaart 30%
10
personen
4
slaapkamers
2
badkamers
2
wc

max. honden: 4
max. honden: 4 gratis mee
Omheind
Omheind 
Vakantiehuis in Cellefrouin, Côte Atlantique - Frankrijk
Cellefrouin - Côte Atlantique
Frankrijk
22/05-29/05
€869,00 €1060,00tooltip
U bespaart 18%
6
personen
2
slaapkamers
2
badkamers
2
wc

14,00 km tot zee
max. honden: 2
max. honden: 2 gratis mee
Omheind
Omheind 
Appartement in Châtelaillon-Plage, Côte Atlantique - Frankrijk
Châtelaillon-Plage - Côte Atlantique
Frankrijk
22/05-29/05
€712,00 €955,00tooltip
U bespaart 25%
4
personen
1
slaapkamer
1
badkamer
1
wc

0,20 km tot zee
max. honden: 3
max. honden: 3 gratis mee
Omheind
Omheind 
Stacaravan in Chef-Boutonne, Côte Atlantique - Frankrijk
Chef-Boutonne - Côte Atlantique
Frankrijk
22/05-29/05
€521,00 €644,00tooltip
U bespaart 19%
2
personen
2
slaapkamers
1
badkamer
1
wc

max. honden: 1
max. honden: 1 gratis mee
Stacaravan in Chef-Boutonne, Côte Atlantique - Frankrijk
Chef-Boutonne - Côte Atlantique
Frankrijk
22/05-29/05
€563,00 €696,00tooltip
U bespaart 19%
2
personen
2
slaapkamers
1
badkamer
1
wc

max. honden: 1
max. honden: 1 gratis mee
Vakantiehuis in Chinon, Loire - Frankrijk
Chinon - Loire
Frankrijk
22/05-29/05
€738,00 €812,00tooltip
U bespaart 9%
4
personen
3
slaapkamers
2
badkamers
2
wc

max. honden: 1
max. honden: 1 gratis mee
Vakantiehuis in Ile d'Oléron, Côte Atlantique - Frankrijk
Ile d'Oléron - Côte Atlantique
Frankrijk
22/05-29/05
€2463,00 €3366,00tooltip
U bespaart 27%
12
personen
6
slaapkamers
2
badkamers
3
wc

1,20 km tot zee
max. honden: 2
max. honden: 2 gratis mee
Omheind
Omheind 

Wellness
Privé zwembadprivé zwembad

  • «
  • 1 (current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »

Plaatsen in de regio Midden Frankrijk
Deze website gebruikt cookies