Beschrijving
Mooi vakantiehuis met sauna en op korte afstand van de Baltische Zee.
Verblijf met je gezin in dit gezellige vakantiehuis in een rustige omgeving. Verschillende praktische slaapkamers beloven je rustige nachten. Een mooi dakterras biedt je een heerlijke omgeving om je ochtendkoffie te drinken en je vistocht voor de dag te plannen. Op de begane grond heb je een mooie woonkamer, uitgebreid met een serre, waar je kunt genieten van tijd samen, bordspellen spelen, eten of een leuke film kijken naast een verwarmende open haard. Een bijzonder hoogtepunt van het huis is de sauna, waar je kunt ontspannen na een lange vistocht.
Praktisch voor vissers is dat je buiten een fileerplek hebt waar je je vis kunt ontdoen van ingewanden en invriezen in de vriezer.
Vis-hotspots vind je langs de Schlei of direct aan de Oostzeekust, die op korte rijafstand ligt. Als je het water op wilt, kun je een boot huren. Huur paarden of fietsen en verken het platteland en de Baltische kust. Lange zandstranden verwelkomen je en nodigen je uit om je voeten in het zand te zetten en kastelen te bouwen.
Ontspan samen met je gezin.
Indeling
Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Eetkeuken, Toilet(Toilet: warm en koud water), Toilet(Toilet: warm en koud water), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche en ligbad), Terras of vergelijkbaar(Balkon), Terras of vergelijkbaar(Open terras)
Algemeen
VakantiehuisBouwmateriaal: StenenGratis parkeren op locatieWintergeïsoleerdOmheinde privé-tuinTuinmeubelen
Faciliteiten
Voorzieningen
KoffiezetapparaatMagnetronWasmachineVaatwasserStofzuiger2 TV`sSchotel:Duitse/Scandin.zendersToilet: warm en koud waterKeuken heeft warm/koud waterElektrisch fornuis met ovenKoelkastAfzuigkapVriezer
Belangrijk(!)
Verbruikskosten incl.FjordVisaflegplaats buitenUitzicht op zee vanaf 1e etageHuisdieren toegestaan: JaNiet te huur voor scholenEnkel te huur i.v.m. vakantieGratis Wi-FiNiet te huur voor jeugdgroepen
Extra informatie
RookalarmOmheind grondstuk. Hoogte : 100cm
Omgeving
Makreel/lengZalm/zeeforelZwembadSnoek/baars/snoekbaarsPlatvisGolfbaanMinigolfSpeelplaatsFietsen te huurPaardenverhuurBootverhuur
Extra informatie over de omheinde tuin
(door de huiseigenaar of eerdere huurders)
De groene tuin is omheind