Add to favourites

Vakantiehuis in Castel del Piano, Toscane/Elba - Italië

HOPV-IT-14143

Personen:
6
Oppervlakte:
104m²
Energielabel:
0
Wifi:
Ja
Afstand tot strand:
75,00 km
Vragen?
Flexibel betalen

Beschrijving
Natuursteen, ronde bogen en warme kleuren geven dit huis een bijzonder charmant, rustiek karakter. De woon- en eetkamer met gewelfde plafonds nodigt uit om gezellige uurtjes samen door te brengen, terwijl de keuken in traditionele stijl alles biedt wat je nodig hebt om samen te eten. Liefdevolle details en de harmonieuze sfeer creëren een plek waar je kunt ontspannen en genieten van de speciale sfeer.

Buiten wachten een tuin en een klein terras met een zithoek op je. Hier kun je genieten van het uitzicht over het omringende heuvellandschap en ontspannen in een rustige, natuurlijke omgeving, ideaal voor een ontbijt in de open lucht of zwoele avonden.

In Castel del Piano kun je het Toscaanse platteland in zijn oorspronkelijke vorm ervaren. Glooiende heuvels, kleine dorpjes en wijngaarden kenmerken de omgeving. Excursies naar Monte Amiata of naar historische steden in de regio zorgen voor een afwisselende vakantie.

Indeling
Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Woonkamer met open keuken, Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Activiteitenruimte(2x Opklapbed(den) of matras(sen))
Licentienummer
IT053004C2AE6RL4BO

• Vaatwasser
  • 1 TV

• Tennisbaan
  • Wandelroute 5-10 km.
  • Zwembad
  • Buitenzwembad
  • Bootverhuur
  • Paardenverhuur
  • Bowling
  • Zwemparadijs
  • Thermaal bad
  • Mountainbikeroute 5-10 km.
  • Fiets/wandelpad 5-10 km.
  • Nieuw aangeboden
  • Gemarkeerd wandelpad

  • De woning wordt u aangeboden door: Novasol
      Het vakantiehuis

Beschikbaarheid

    Uw gekozen periode

maandag 25-5-2026
    woensdag 27-5-2026
    Andere datum?
    € 628,00 € 672,00
    details
    U bespaart 7%

    Boek nu

Optionele services
    Bedlinnen + handdoek :
    € 10,00 (prijs per persoon)

    Prijs inclusief:
    Gas
    Toeristenbelasting
    Eindschoonmaak

Deze website gebruikt cookies