Add to favourites

Vakantiehuis in Makarska - Brela, Dalmatië - Kroatië

HOPV-HR-13560
2

Waarom dit huis boeken?
De woning is volledig omheind
Meer veiligheid en vrijheid voor uw hond, en meer ontspanning voor u.
Honden verblijven hier gratis
Geen extra kosten voor het meebrengen van uw hond(en).
Hondenvakantie dichtbij zee (0,10 km)
Samen wandelen, frisse zeelucht opsnuiven en pootjes in het zand – hier is de zee altijd dichtbij.

Oppervlakte:
90m²
Energielabel:
0
Wifi:
Ja
Afstand tot strand:
0,10 km
Vragen?
Flexibel betalen

Beschrijving
Vriendelijke, lichte kamers en mooie houten elementen creëren een gezellige sfeer om aan te komen en uit te schakelen. De woonkamer nodigt je uit om te ontspannen met comfortabele stoelen, terwijl grote ramen uitzicht bieden op de zee. De functionele keuken biedt alles wat je nodig hebt voor ongecompliceerde maaltijden waar je samen in een ontspannen sfeer van kunt genieten.

Het balkon biedt een fantastisch uitzicht over rode daken, groene hellingen en de diepblauwe zee. In de buitenruimte zullen de jongere gasten ook genieten van het speelhuisje en de schommel, ideaal voor onbezorgde vakanties in de buitenlucht.

Brela zal je verrukken met zijn kristalheldere baaien, schaduwrijke dennenbossen en een van de mooiste kusten aan de Adriatische Zee. Ontdek de idyllische stranden, ga op excursie langs de Makarska Riviera of verken het imposante Biokovo gebergte.

Indeling
Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Woonkamer(2x Opklapbed(den) of matras(sen)), Woonkamer met open keuken(2x Opklapbed(den) of matras(sen)), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Terras of vergelijkbaar(Open terras)
Licentienummer
87968976143

• Magnetron
  • 2 TV`s

• Nieuw aangeboden

  • De woning wordt u aangeboden door: Novasol
      Het vakantiehuis

Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Hondenstrand Stomarica - Plaža Za Pse (Dalmatië) - afstand tot vakantiewoning: 0,13km
    Klein strand waar honden ook kunnen zwemmen. Sommige dagen is er weinig ruimte om te liggen, omdat het strand maar zo’n 50 meter lang is. Een mooi plekje niet ver van de andere geweldige stranden! Adres: Put Luke 1, 21322, Brela.

    Hondenstrand Brela (Dalmatië) (Dalmatië) - afstand tot vakantiewoning: 0,15km
    Klein hondenstrand in Brela.

    Hondenstrand Oseka (Dalmatië) - afstand tot vakantiewoning: 4,80km
    Een geweldig hondenstrand. Schoon strand, groot genoeg en met een mooi uitzicht. Het kost wat tijd om er te komen, maar het is de moeite waard. Er zijn borden die aangeven waar het gewone strand overgaat in het hondenstrand.

    Hondenstrand Mimice (Dalmatië) - afstand tot vakantiewoning: 8,95km
    Mooi strand, maar er is geen omheining voor honden die de neiging hebben weg te lopen. Adres: Prilaz moru 25, 21318, Mimice.

    Hondenstrand Omis (Dalmatië) - afstand tot vakantiewoning: 17,11km
    Een mooi strand met prachtig uitzicht. Erg hondvriendelijk, er is bijvoorbeeld een speciale hondendouche. Adres: Ravnice 4, 21310, Omiš.

    Hondenstrand Bol (Eilanden) - afstand tot vakantiewoning: 25,07km
    Hondenstrand met stenen in Bol op het eiland Brac.

Beschikbaarheid

    Uw gekozen periode

maandag 15-6-2026
    maandag 22-6-2026
    Andere datum?
    € 1.584,00 € 1.980,00
    details
    U bespaart 20%