Add to favourites

Vakantiehuis in Makarska-Donji Vinjani, Dalmatië - Kroatië

HOPV-HR-9430
1

Waarom dit huis boeken?
De woning is volledig omheind
Meer veiligheid en vrijheid voor uw hond, en meer ontspanning voor u.
Honden verblijven hier gratis
Geen extra kosten voor het meebrengen van uw hond(en).
Met hottub
De hottub helemaal voor u alleen: ontspan in het warme water.

Oppervlakte:
200m²
Energielabel:
0
Wifi:
Ja
Afstand tot strand:
25,00 km
Privé zwembad:
Ja
Zwembad informatie
  • 39m2
  • Vragen?
    Flexibel betalen

Beschrijving
    Geniet van pure vakantieontspanning en een adembenemend uitzicht in dit ruime vakantiehuis.
    Gun uzelf en uw gezin een bijzondere vakantie in dit elegante vakantiehuis met een interessante indeling en creëer vakantiebelevenissen waar iedereen zich later met plezier aan zal herinneren. Of u nu samen heerlijke vakantiemaaltijden op tafel tovert in de moderne keuken, geniet van het prachtige uitzicht op de omgeving vanuit de ramen van de slaapkamers of in alle rust ontspant in het bad, u heeft hier alle gelegenheid om te ontsnappen aan de hectiek van alledag en te genieten van uw vakantie in een stijlvolle ambiance.
    Jong en oud kunnen zich vermaken bij het zwembad als u niet in een ligstoel van de zon geniet. s Avonds verzamelt iedereen zich rond de barbecue om de dag samen af te sluiten onder het genot van een heerlijke maaltijd.
    U kunt ook de omgeving van het vakantiehuis verkennen, bijvoorbeeld tijdens een excursie naar het zwemmeer op 5 km afstand.

    Indeling
    Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Woonkamer met open keuken(2x Opklapbed(den) of matras(sen)), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Ligbad), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Activiteitenruimte, Terras of vergelijkbaar(Open terras), Terras of vergelijkbaar(Open terras)
    Licentienummer
    28863860458

• Stofzuiger
  • 2 TV`s

• Tafelvoetbal

  • De woning wordt u aangeboden door: Novasol
      Het vakantiehuis

Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Hondenstrand Oseka (Dalmatië) - afstand tot vakantiewoning: 25,64km
    Een geweldig hondenstrand. Schoon strand, groot genoeg en met een mooi uitzicht. Het kost wat tijd om er te komen, maar het is de moeite waard. Er zijn borden die aangeven waar het gewone strand overgaat in het hondenstrand.

    Hondenstrand Stomarica - Plaža Za Pse (Dalmatië) - afstand tot vakantiewoning: 27,91km
    Klein strand waar honden ook kunnen zwemmen. Sommige dagen is er weinig ruimte om te liggen, omdat het strand maar zo’n 50 meter lang is. Een mooi plekje niet ver van de andere geweldige stranden! Adres: Put Luke 1, 21322, Brela.

    Hondenstrand Brela (Dalmatië) (Dalmatië) - afstand tot vakantiewoning: 27,93km
    Klein hondenstrand in Brela.

Beschikbaarheid

    Uw gekozen periode

zaterdag 13-6-2026
    zaterdag 20-6-2026
    Andere datum?
    € 1.984,00 € 2.834,00
    details
    U bespaart 30%

    Boek nu

Bijkomende kosten
    Borgsom :
    € 500,00 (prijs per verblijf)