Add to favourites

Vakantiehuis in Motovun-Karojba, Istrië - Kroatië

HOPV-HR-7098

Oppervlakte:
240m²
Zwembad informatie
  • 40m2
  • Vragen?
    Flexibel betalen

Beschrijving
    Trakteer jezelf op een onvergetelijke vakantie in dit idyllische vakantiehuis met zwembad.

    Villa Bianchera straalt een lichte, moderne maar ontspannen sfeer uit, een combinatie van stijlvolle elegantie en gezelligheid. De ruime woonkamer nodigt je uit om aangename uren door te brengen met een glas wijn en uitzicht op het groene landschap. Stream je favoriete serie, luister naar de laatste hitparade of breng een middag door met het spelen van bord- en kaartspellen.

    Duik `s ochtends meteen het zwembad in voor een verfrissende duik en geniet van de rust van de natuur die je omringt. Ontspan in de zon op een van de ligstoelen of blader in de schaduw door je vakantie lectuur. Gebruik `s avonds de barbecue en bereid een heerlijke barbecuemaaltijd voor familie of vrienden.

    In Karojba ervaar je de rust van het landelijke Istrië met weidse uitzichten over heuvels, wijngaarden en bossen. Je kunt de omgeving verkennen tijdens wandelingen of fietstochten en genieten van de ontspannen sfeer van het dorp. Een uitstapje naar het middeleeuwse Motovun biedt historische steegjes, indrukwekkende uitzichten en een speciale culturele flair. Karojba is ook een goed uitgangspunt om andere plaatsen in het hart van Istrië te verkennen.

    Indeling
    Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Woonkamer(1x Opklapbed(den) of matras(sen)), Keuken, Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Terras of vergelijkbaar(Overdekt terras)
    Licentienummer
    67640089113

• Vaatwasser
  • 4 TV`s

• Zwemparadijs

  • De woning wordt u aangeboden door: Novasol
      Het vakantiehuis

Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Hondenpark Parc Canin (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 14,00km
    Smal en rustig kiezelstrandje met speciale hondendouches. In de ochtend is het mogelijk om een plek in de schaduw te kiezen.

    Dogs Paradise (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 14,15km
    Klein hondenstrand aan zee. Op de camping wat verderop is ook een mooi gedeelte voor honden.

    Dog Dreams Beach and Bar (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 18,83km
    Een gezellige strandbar met veel schaduwrijke plekken waar ook honden zeer welkom zijn. Adres: Uvala, Kastanija, 52466, Novigrad.

    Hondenstrand Novigrad (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 18,95km
    Hondenstrand bij Camping Maravea met kiezelstenen.

    Hondenstrand Lovrecica (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 20,39km
    Groot hondenstrand waar het leuk is om te wandelen, maar het is niet aanbevolen voor uw hond en uzelf om de zee hier in te gaan.

    Hondenstrand Bijela Uvala, Funtana (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 21,38km
    Het gedeelte dat gereserveerd is voor honden is vrij groot vergeleken met andere stranden in Kroatië. Er is een kiezelstrand met gemakkelijke toegang tot zee. Ook zijn er douches aanwezig.

    Parc canin Funtana (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 22,07km
    Dit kleine hondenstrand ligt op een campingterrein en is nieuw aangelegd.

    Hondenstrand Nr. 2 (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 22,59km
    Klein strand bij Vrsar waar honden zijn toegestaan.

    Vrsar Town Beach (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 23,96km
    Mooi stadsstrand in Vrsar waarvan een gedeelte hondenstrand. Het strand ligt ongeveer 500 meter van het centrum van de stad en bestaat uit kiezels en stenen met verharde gedeelten.

    Hondenstrand Vsar (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 24,00km
    Het gedeelte waar honden welkom zijn op dit rotsstrand is erg klein. Maximaal plaats voor 3 honden, anders lopen ze elkaar snel in de weg. Als het strand verder leeg is, is het een fijne plek voor de hond. Grote honden kunnen via een hondentrap het water in.

    Kanegra Beach (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 24,51km
    Voldoende schaduw zorgt ervoor dat u de hele dag op het strand kunt vertoeven. De toegang tot het water is goed en het strand is rotsachtig met schoon en helder water. Honden mogen alleen in het bos en het hondenpark.

    Strand Sol Polynesia (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 26,58km
    Rustig hondenstrand met kiezelstenen gelegen ten noorden van Umag met kristalhelder water. Genoeg plaats voor iedere zonaanbidder op dit mooie hondenstrand!

    Beach for dogs Katoro (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 26,82km
    Niet ver van Sipar ligt een rotsstrand voor hondenbezitters en hun viervoeters. Vlakbij is een strandbar voor een hapje en een drankje. Het is al met al een mooi en ruim opgezet hondenstrand.

    Hondenstrand Rovinj (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 27,27km
    Klein, verborgen en rustig hondenstrand ten noorden van Rovinj.

    Hondenstrand Amarin, Rovinj (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 27,56km
    Vrij toegankelijk en rustig hondenstrand op een vakantiepark in Rovinj.

    Hondenstrand Rovinj (Istrië) (Istrië) - afstand tot vakantiewoning: 27,57km
    Kleine baai met een strandje voor honden. Meer informatie over het hondenstrand en de locatie wordt duidelijk aangegeven op een bordje.

Beschikbaarheid

    Uw gekozen periode

zaterdag 6-6-2026
    zaterdag 13-6-2026
    Andere datum?
    € 2.355,00 € 2.944,00
    details
    U bespaart 20%

    Boek nu

Bijkomende kosten
    Borgsom :
    € 400,00 (prijs per verblijf)