Beschrijving
Deze grote villa ligt in het kleine vakantieoord Vinkuran, niet ver van de zee.
Villa Fani bestaat uit drie appartementen die samen worden verhuurd. Eén appartement bevindt zich op de begane grond, de andere twee op de eerste verdieping. Elk appartement heeft een eigen ingang. Villa Fani heeft in totaal zeven slaapkamers en vier badkamers.
De flat op de begane grond heeft twee slaapkamers (een met een tweepersoonsbed en een met twee eenpersoonsbedden), een badkamer, een eethoek voor maximaal zes personen en een volledig uitgeruste keuken.
Een appartement op de eerste verdieping heeft ook twee slaapkamers (een met een tweepersoonsbed en een met twee eenpersoonsbedden) en een badkamer. Hier vind je ook een kitchenette, een eethoek voor vier personen en een balkon met een tafel en stoelen voor vier personen.
Het tweede appartement op de eerste verdieping heeft drie slaapkamers (twee tweepersoonsbedden en een stapelbed). Het heeft ook een kitchenette, een eethoek voor vier personen en een balkon met een tafel en stoelen voor vier personen.
De villa is uitgerust met airconditioning, draadloos internet en parkeerplaats voor 4 auto`s.
Je kunt genieten van je vakantie, ontspannen en plezier maken met familie of vrienden bij het zwembad, dat is uitgerust met 6 ligstoelen en een parasol. De villa is volledig omheind zodat je kinderen zich vrij kunnen bewegen.
Er is ook een waterfiets beschikbaar op het strand.
Deze grote villa ligt in een klein vakantiedorp aan zee in Vinkuran.
Pula, de grootste stad in Istrië, op slechts 5 km van de villa, is wereldwijd bekend om zijn adembenemende Colosseum, een oud amfitheater gebouwd in de 1e eeuw en geregeerd door de Romeinse keizer Vespansianus. De ongerepte natuur van het natuurpark Premantura Cape Kamenjak is ook vlakbij (9,5 km lang, 1,5 km breed, met in totaal 30 km grillige kustlijn). Naast culturele en historische schoonheden biedt Istrië een unieke gastronomische ervaring, die in dit deel van Europa welbekend is. Zelfgemaakte Istrische prosciutto (prut), wijn, Istrische pasta (fuzi) zijn slechts enkele van de vele heerlijke gastronomische geneugten. Op het schiereiland Istrië ligt een van de mooiste nationale parken in dit deel van Europa - Brijuni.
Meer info
Indeling
Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Woonkamer, Woonkamer, Keuken, Keuken, Theekeuken, Badkamer, Badkamer, Badkamer, BadkamerLicentienummer
88144688883
Algemeen
WintergeïsoleerdGrondstuk direct aan het waterGratis parkeren op locatieBarbecueVakantiehuisBouwmateriaal: Stenen
Faciliteiten
Voorzieningen
Keuken heeft warm/koud waterKoelkastVriezerKoffiezetapparaatMagnetronWasmachineVaatwasser1 TVSchotelantenne1 DVD spelerToilet: warm en koud water
Belangrijk(!)
Verbruikskosten incl.Huisdieren toegestaan: JaNiet te huur voor jeugdgroepenHaardrogerGratis Wi-FiOven
Extra informatie
AirconditioningBuitendouche
Omgeving