Beschrijving
Geniet van een ontspannen vakantie in dit gezellige vakantiehuis met prachtig uitzicht op het platteland.
Dit prachtig gelegen vakantiehuis biedt je alles wat je nodig hebt voor een ontspannen onderbreking van het dagelijks leven. Een comfortabele bank nodigt je uit om te genieten van een kopje koffie en in de praktische keuken kun je smakelijke maaltijden bereiden voor jezelf en je geliefden. Breng hier gezellige uurtjes door luisterend naar muziek of geniet van een leuke spelletjesavond.
Begin je dag met een ontbijt in de zon en geniet van het uitzicht over het platteland voordat je ontspant in het zwembad. Naast het privézwembad is er ook een gemeenschappelijk zwembad, dat deel uitmaakt van de gemeenschappelijke kinderspeeltuin. Kinderen vinden hier veel verschillende speeltoestellen, zodat ze naar hartenlust kunnen rondrennen, met de bal spelen, schommelen of wippen.
Verken de schilderachtige omgeving, waar je kunt wandelen door idyllische olijfgaarden en wijngaarden - een mooie combinatie van natuur en vredige plattelandslucht. Bezoek het historische centrum van Kringa met zijn oude parochiekerk en traditionele stenen huizen en dompel je onder in de geschiedenis van deze plek. Ga op avontuur in het Adrenaline Park Kringa met tokkelbanen en boomparcoursen midden in de natuur - leuk voor actieve vakantiegangers en gezinnen. Proef de beroemde regionale prosciutto (prut) en Istrische wijnen in een plaatselijke taverne en geniet van de authentieke keuken en gastvrijheid van de regio.
Indeling
Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Woonkamer met open keuken(1x Opklapbed(den) of matras(sen)), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Terras of vergelijkbaar(Overdekt terras)
Algemeen
NatuurgrondstukOmheinde privé-tuinTuinmeubelenGratis parkeren op locatieBarbecueVakantiehuisBouwmateriaal: StenenWintergeïsoleerd
Faciliteiten
Voorzieningen
Keuken heeft warm/koud waterGas/el. fornuisKoelkastAfzuigkapVriesvakKoffiezetapparaatMagnetronWasmachine1 TVSchotelantenneVaatwasserToilet: warm en koud water
Belangrijk(!)
Verbruikskosten incl.Zicht over het landschapHuisdieren toegestaan: JaHaardrogerGratis Wi-Fi
Extra informatie
AirconditioningBuitendoucheVaste barbecueZwembad: juni - eind september
Omgeving
De woning wordt u aangeboden door: Novasol. De uitvoering, inrichting en kleurstelling kunnen afwijken van de getoonde afbeeldingen. De beschreven voorzieningen en het comfortniveau blijven van toepassing.
Het vakantiehuis
Meer:
-
Supermarkt:
2,00 km
Restaurants:
2,00 km
Openbaar vervoer:
-
Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
We hebben de gegevens zorgvuldig onderzocht en werken ze regelmatig bij. Toch kan informatie veranderen. Informeer daarom ook altijd extra ter plaatse.
Hondenstrand Nr. 2 (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 16,40km
Klein strand bij Vrsar waar honden zijn toegestaan.
Hondenstrand Bijela Uvala, Funtana (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 16,77km
Het gedeelte dat gereserveerd is voor honden is vrij groot vergeleken met andere stranden in Kroatië. Er is een kiezelstrand met gemakkelijke toegang tot zee. Ook zijn er douches aanwezig.
Parc canin Funtana (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 16,84km
Dit kleine hondenstrand ligt op een campingterrein en is nieuw aangelegd.
Vrsar Town Beach (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 16,93km
Mooi stadsstrand in Vrsar waarvan een gedeelte hondenstrand. Het strand ligt ongeveer 500 meter van het centrum van de stad en bestaat uit kiezels en stenen met verharde gedeelten.
Hondenstrand Vsar (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 16,93km
Het gedeelte waar honden welkom zijn op dit rotsstrand is erg klein. Maximaal plaats voor 3 honden, anders lopen ze elkaar snel in de weg. Als het strand verder leeg is, is het een fijne plek voor de hond. Grote honden kunnen via een hondentrap het water in.
Hondenstrand Rovinj (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 17,14km
Kleine baai met een strandje voor honden. Meer informatie over het hondenstrand en de locatie wordt duidelijk aangegeven op een bordje.
Hondenstrand Rovinj (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 17,76km
Klein, verborgen en rustig hondenstrand ten noorden van Rovinj.
Hondenstrand Amarin, Rovinj (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 17,87km
Vrij toegankelijk en rustig hondenstrand op een vakantiepark in Rovinj.
Hondenstrand Rovinj (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 19,28km
Onofficieel hondenstrand voor Lone Beach met kleine rotsachtige baaien waar veel mensen hun hond los laten lopen.
Hondenstrand Rovinj (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 19,42km
Rotsachtig hondenstrand waar het fijn vertoeven is. Er zijn grote vlakke gedeelten, zowel in de zon als de schaduw, weg van de drukte van de grote stranden. Een rustige plek om te ontspannen en te genieten van het uitzicht over de stad.
Hondenpark Parc Canin (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 20,59km
Smal en rustig kiezelstrandje met speciale hondendouches. In de ochtend is het mogelijk om een plek in de schaduw te kiezen.
Dogs Paradise (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 20,68km
Klein hondenstrand aan zee. Op de camping wat verderop is ook een mooi gedeelte voor honden.
Dog Dreams Beach and Bar (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 25,86km
Een gezellige strandbar met veel schaduwrijke plekken waar ook honden zeer welkom zijn. Adres: Uvala, Kastanija, 52466, Novigrad.
Dogs Beach Portic (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 26,21km
Een mooi openbaar strand met een leuk gedeelte voor honden. Als u hier wilt zwemmen, zijn waterschoenen aanbevolen.
Dogs Beach Portic (Istrie) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 26,21km
Het strand heeft hier een relatief groot gedeelte voor honden.
Hondenstrand Novigrad (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 26,38km
Hondenstrand bij Camping Maravea met kiezelstenen.
Peroj Beach (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 27,04km
Helder en schoon water en ook het strand zelf is schoon zonder afval. Een prachtige zonsondergang! Het strand van Peroj begint met het hondenstrand vanaf de jachthaven.
Beach Pineta (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 28,43km
Prachtig strand met ligweide en dennenbos tot aan de zee, tegenover camping Pineta. Het strand is ruim, maar helaas niet erg schoon en de dichtstbijzijnde bar is een halve kilometer verderop. Volgens de regels van de gemeente Fažana mogen honden wel mee het strand op, maar ze mogen hier niet het water in.
Hondenstrand Lovrecica (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 29,50km
Groot hondenstrand waar het leuk is om te wandelen, maar het is niet aanbevolen voor uw hond en uzelf om de zee hier in te gaan.
Hondenstrand Fažana (Istrië) (Istrië) -
afstand tot vakantiewoning: 29,66km
Een geweldig schaduwrijk hondenstrand. Een zacht glooiend kiezelstrand.