Add to favourites


Stuga

HOPV-NL-8459
2

Waarom dit huis boeken?
Met hottub
De hottub helemaal voor u alleen: ontspan in het warme water.
Privésauna
Pure ontspanning, ook op koelere dagen.

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Gelderland
Plaats:
Haarlo
Personen:
4
Honden :
2
Slaapkamers:
1
Badkamers:
1
Toiletten:
1
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Ja
Vragen?




Beschrijving

Onze Scandinavisch geïnspireerde blokhutten zijn de ideale mix tussen comfort en natuur. Perfect als je net wat meer gemak zoekt, maar nog steeds middenin het buitenleven wilt staan.

Stap binnen in een warm en knus interieur met gezellige inrichting in noordse stijl, comfortabele bedden en een houtkachel die zorgt voor extra warmte op frisse dagen. Voor nog meer comfort zijn er warme dekens, fleece dekens en wollen kruiken, zowel om binnen lekker knus te zijn als om buiten bij het kampvuur van te genieten.

Onze stuga’s hebben twee eenpersoonsbedden (die ook uit elkaar gezet kunnen worden). In de woonkamer staat een slaapbank voor een derde persoon. Hier kan eventueel nog een extra bed geplaatst worden, zodat er vier personen in de Stuga kunnen slapen. Per huisje zijn max. drie volwassenen toegestaan.

Sanitair
Een toilet is aanwezig in het huisje. Douches bevinden zich in ons moderne servicegebouw en zijn voorzien van heerlijke producten van The Gift Label.

Kampvuurplaats
Bij de Stuga staat een vuurschaal en driepoot waar je ’s avonds heerlijk kunt zitten en de lekkerste gerechten kunt bereiden. In onze gedeelde keuken vind je gietijzeren pannen die je kunt lenen voor op het kampvuur. Hout is in zakken bij ons te koop. Liever je eigen hout meenemen? Dat mag – zolang het droog is (ook ons hout is niet eindeloos).

Wildernis Spa
Kom helemaal tot rust in onze sauna en hottub. Tijdens het maken van een reservering, of later via het gastenportaal, kun je een sauna- of hottubticket toevoegen. Vervolgens kun je hier eenvoudig een datum en tijdslot reserveren.

Autoluw
Wij zijn een auto-luwe camping, tijdens je verblijf kun je jouw auto parkeren op onze parkeerplaats.


Oetdoor is geen glamping, maar een outdoor beleving
Ons concept is om er ‘oet’ te gaan. Dat betekent dat alles draait om het buiten zijn, of het regent en waait, of dat de zon hoog aan de hemel staat, maar ook horen daar beestjes en modder bij. Zoals ze in Scandinavië zeggen; slecht weer bestaat niet, alleen een slechte voorbereiding. Mede daarom is kosteloos annuleren kort voor vertrek of eerder vertrekken niet kosteloos mogelijk. We proberen er alles aan te doen om het outdoor avontuur zo comfortabel mogelijk te maken.


Extra informatie van het park

Dé Scandinavië Experience in de Achterhoek. Een plek waar de deur(e) altijd los staat. Unieke overnachtingen in onze Scandinavische accommodaties, een échte wildernis spa met hottub en sauna of verblijf met je eigen kampeermiddel op ons kampeerterrein.

Op ons terrein is het ook mogelijk een meetings en events in de buitenlucht te organiseren. Je kan onze gehele locatie afhuren of een gedeelte ervan.

Het Scandinavische allemansrecht met gratis gebruik van onze kano’s, sups en kajaks aan en ook mag je gebruikmaken van onze speciale pannen voor op kampvuur.

Een laagdrempelig concept om d’r oet te gaan! Even terug naar de basis en samen genieten van het buitenzijn aan het kampvuur.


De omgeving

De Achterhoek, maar dan écht

 
Oetdoor ligt midden in het coulisselandschap van de Achterhoek: een afwisseling van weilanden, bosranden, houtwallen en zandwegen. Geen massa, geen haast. Hier hoor je ’s ochtends vogels in plaats van verkeer en zie je ’s avonds de sterren nog echt.
 

Rust & ruimte

 
Wat gasten hier vooral voelen:
 

  • Rust – geen drukke wegen, geen vakantieparken om je heen
  • Ruimte – letterlijk uitzicht, maar ook mentaal: even niks hoeven
  • Tijd – om te vertragen, samen te zijn, buiten te leven


Dit is zo’n plek waar mensen na één nacht al zeggen:
 “Oh ja… zó voelde het dus ook alweer.”
 

Eerlijk en oprecht

 
De omgeving past perfect bij jullie manier van werken:
 

  • nuchter
  • vriendelijk
  • zonder poespas
     Hier is noaberschap geen marketingterm, maar gewoon hoe het gaat. Even zwaaien, een praatje maken, elkaar helpen als het nodig is.


Buiten is hier altijd dichtbij

 
Vanaf de camping loop of fiets je zo:
 

  • langs landweggetjes en bospaadjes
  • door kleine buurtschappen
  • richting stiltegebieden en natuur


Geen spektakel-natuur, maar zachte natuur. Precies dat wat past bij het Scandinavische gevoel dat jullie neerzetten: eenvoud, buitenlucht, vuur, hout, vertragen.


Meer info 

Highlights
Een Scandinavische blokhut, volledig ingericht in de Noordelijke sfeer.
Badkamer
  • Toilet
  • Handdoeken (1 p.p.)
  • Douche bevindt zich in ons gezamenlijk servicegebouw
  • Met heerlijke producten van The Gift Label
  • Slaapkamer
  • Opgemaakte bedden
  • 2x éénpersoonsbed (90x200) – los of tegen elkaar
  • Warme dekens, fleece dekens voor bij het kampvuur, wollen kruiken, Stoov warmtekussens
  • 1x Slaapbank
  • Entertainment
  • Wifi
  • Keuken
  • Nespresso koffiemachine
  • Eettafel
  • Gasfornuis
  • Koelkast
  • Fluitketel
  • Keukeninventaris
  • Buiten
  • Tuinmeubels
  • Om te lenen: fietsen, kano’s, kajaks en sup`s
  • Picknickbank
  • Vuurschaal en driepoot
  • Om te lenen: gietijzeren pannen voor kampvuur en kookmaterialen
  • Verwarming & Verkoeling
  • Houtkachel
  • Wellness
  • Hottub (reserveren tegen meerprijs)
  • Sauna (reserveren tegen meerprijs)

  • De woning wordt u aangeboden door: Oetdoor
      Het vakantiehuis


    Bos:
    -
    Centrum:
    -
    Meer:
    -
    Supermarkt:
    -
    Restaurants:
    -
    Openbaar vervoer:
    -
    Uitgaan:
    -
    Aan zee:
    -


































































    Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Boswachterij Ruurlo (Ruurlo) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 9,01km
    Ten zuidwesten van Ruurlo ligt Boswachterij Ruurlo. Net over het spoor ligt een bos met een losloopgebied, dit is ook het begin van de Meeneroute.

    Hondenuitloop Lochem (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 9,91km
    Prachtige, bosrijke omgeving in de nabijheid van de hockeyvelden waar honden vrij kunnen rondlopen. Naast het wandelpad is er ook een drukke MTB-route voor mountainbikers, waardoor een zekere mate van wederzijds begrip gewenst en noodzakelijk is.

    Landgoed Vorden (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 15,46km
    Het landgoed is een prachtige, gevarieerde plek om te wandelen. Het losloopgebied ligt tussen de Ruurloseweg en de Schimmeldijk en de Waarleweg. Honden mogen hier het hele jaar door vrij rondlopen en zwemmen. Buiten dit losloopgebied zijn honden ook welkom, maar dan aangelijnd.

    Buitengebied Haaksbergen (Haaksbergen) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 15,86km
    In het buitengebied van Haaksbergen mag uw hond het hele jaar loslopen, met uitzondering van de natuurgebieden en particuliere (landbouw)grond. Honden dienen hier wel netjes onder appèl te staan en op de paden te blijven. In natuurgebied Buurserzand moeten honden het hele jaar aan de lijn, maar op de zandpaden rond dit gebied mogen honden wel los.

    Het Hilgelo (Winterswijk) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 17,46km
    Het Hilgelo is een recreatiegebied dat bestaat uit een groot meer met strandjes, grasgebied en parkachtig gebied. Van 1 oktober tot 1 mei mogen honden hier (mits onder appèl!) overal loslopen en zwemmen. Een rondje om de plas is ongeveer 4 km. Van 1 mei tot 1 oktober (hoogseizoen) is het hele gebied verboden voor honden.

    Twickelerbosch (Ambt Delden) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 21,21km
    Het landgoed Twickel heeft twee losloopgebieden (Het Overpark en Hof te Dieren) waar honden het hele jaar (onder appèl!) los mogen lopen.

    Een heerlijke uitlaatplek voor jou en je hond (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 21,30km

    Op korte afstand van het park ligt een fijne Hondenvijver in Holten (Landuwerweg 17). Deze natuurlijke vijver is een populaire plek waar honden heerlijk kunnen zwemmen, spelen en afkoelen, terwijl baasjes genieten van de rustige, groene omgeving. Rondom de vijver is volop ruimte om te wandelen en te ontspannen, midden in de natuur.

    Wat deze plek extra aantrekkelijk maakt is de ligging: de Hondenvijver ligt op slechts ongeveer 2 kilometer van het park. Ideaal voor een ontspannen wandeling of een korte fietstocht samen met je hond. Zo combineer je een rustig verblijf op het park moeiteloos met een actief en plezierig uitje voor je viervoeter.

    Bij de hondenvijver is ook nog een Honden behendigheidsbaan aanwezig. Deze is echter niet omheind.


    Kapsebos - Veldesebos (Warnsveld) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 21,44km
    Het Kapsebos en het Veldesebos zijn onderdeel van landgoed t Velde van het Geldersch Landschap. Het hondenlosloopgebied ligt tussen de Lochemseweg en Vordenseweg en loopt door tot aan de bebouwing van de Bieshorstlaan. In de rest van het gebied en op het naastgelegen landgoed de Voorst moeten honden wel aangelijnd zijn. Het losloopgebied is niet groot (ongeveer 30 ha), maar u kunt er wel een leuke wandeling maken. Maximaal 2 honden per begeleider.

    Landgoed Slangenburg (Doetichem) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 21,96km
    Landgoed Slangenburg ligt ten oosten van Doetinchem, in de Achterhoek. Het landgoed ligt rond een prachtig kasteel en bestaat uit bossen, lanen, akkers en beken. Ten zuiden van de Varsseveldseweg die het gebied doorkruist ligt het hondenlosloopgebied. Als u vanuit de richting Doetinchem komt, is het losloopgebied aan de rechterkant van de weg. Op het landgoed zijn 4 verschillende wandelroutes uitgezet, waarvan 1 deels door het losloopgebied gaat.

    Bronsbergenmeer (Zutphen) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 23,20km
    Het Bronsbergenmeer is een grote recreatieplas ten zuiden van Zutphen. Tussen 1 oktober en 1 mei mogen honden hier overal loslopen en zwemmen. Na 1 mei zijn honden hier helaas niet toegestaan.

    Landgoed Hagen / Kruisbergse Bossen (Doetinchem) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 23,72km
    Landgoed Hagen is onderdeel van de Kruisbergse Bossen en ligt ten noorden van het centrum van Doetinchem. Het zuidelijk deel van Hagen, grenzend aan de 2e Loolaan) is uitgeroepen tot losloopgebied. Maximaal 2 honden per begeleider.

    Spoorstraat (Doetinchem) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 23,97km
    Naast de Spoorstraat in Doetinchem is een losloopterrein voor honden. Het is niet zo groot, maar wel veilig doordat het volledig omheind is.

    Landgoed Stroink (Enschede) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 25,02km
    Landgoed Stroink wordt ook wel Stroinksbos of 't Stroink genoemd. Honden mogen los tussen 15 juni en 15 maart op de speciaal aangewezen loslooproute. De route wordt gemarkeerd door bordjes met een hondenpootje erop.

    Buitengebied De Vijfhoek (Deventer) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 26,68km
    In het buitengebied ten oosten van de wijk De Vijfhoek in Deventer mogen honden het hele jaar loslopen. Het losloopgebied bestaat uit leuke oude landweggetjes langs weilanden en maisvelden. Let op: de weilanden en velden zijn verboden toegang voor honden.

    Teesselinksveld / Kattebos (Nijverdal) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 27,17km
    Dit gebied ligt op de Sallandse Heuvelrug. Het is minder groot dan het losloopgebied bij Hellendoorn, maar ook een mooie plek om met uw hond heen te gaan! Honden mogen los tussen de Holterweg en de Lage Esweg, tot aan het Sasbrinksven. Op de heide en aan de andere kant van de Holterweg moeten honden weer aan de lijn.

    Landgoed Engelenburg - t Hammeler (Brummen) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 29,74km
    In het bosgebied tussen Brummen en Leuvenheim mogen honden het hele jaar loslopen op t Hammeler (het gebied tegenover landgoed Engelenburg tot aan de rand van Leuvenheim). Het losloopgebied ligt grofweg tussen de Brummense Beek en de Leuvenheimse Beek. Een rondje over het pad duurt ongeveer 20 minuten.




    Beschikbaarheid

    Uw gekozen periode


    vrijdag 27-3-2026
    aankomst (15:00)
    zondag 29-3-2026
    vertrek (10:00)
    Andere datum?
    € 425,50 € 515,50
    details
    U bespaart 17%

    Boek nu



    Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


    Optionele services

    De volgende optionele services kunnen na de boeking eenvoudig worden toegevoegd in uw account of u stuurt ons een e-mail.

    Sauna 1u (tijd boeken - oetdoor.nl/wildernisspa) :
    €35.00
    Hottub 3u (tijd boeken - oetdoor.nl/wildernisspa) :
    €60.00
    Babybedje (incl. bedlinnen) :
    €25.00
    Extra auto :
    €2.50/stuk/nacht
    Kaasfondue VEGA - ZATERDAG (min. 2p. | €17,50 p.p.) :
    €17.50/stuk
    Kaasfondue - ZATERDAG (min. 2p. | €17,50 p.p.) :
    €17.50/stuk
    Pizza Night volw (data in omschr.) :
    €17.50/persoon
    Pizza Night tot 12j (data in omschr.) :
    €12.00/persoon
    Paasbrunch (1e Paasdag) - volwassenen :
    €34.50/persoon
    Paasbrunch (1e Paasdag) - kinderen t/m 11 jaar :
    €17.50/persoon

    Prijs inclusief:
    Huisdier (max. 1)
    Toeristenbelasting
    Schoonmaakkosten (incl.)
    Bedlinnen en opgemaakte bedden (incl.)
    Reserveringskosten
    Handdoek 1 p.p.
    Extra persoon
    Extra bed


    Deze website gebruikt cookies
    Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.