Just Nature Light 4 is een modern en comfortabel chalet en volledig modern ingericht. Het chalet is vrijstaand en heeft een oppervlakte van 55 m2. Het chalet is geschikt voor 4 personen en gelijkvloers. Bij binnenkomst loop je langs de moderne keuken die is voorzien van een vaatwasser, combimagnetron, filter koffiezetapparaat en koelkast met vriesvak. De woonkamer heeft een eigentijdse inrichting en een gezellige zithoek met televisie en eethoek voor 4 personen. Het chalet heeft twee slaapkamers, elk met eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douchecabine en wastafel. Er is een apart toilet aanwezig. Buiten kun je genieten op het terras met tuinset en parasol. Je kunt gebruik maken van de Wi-Fi.
Bij Marina Strandbad kom je tot rust dankzij de ruime opzet en het kabbelende water aan de oever van de IJssel (het Zwarte Schaar). De combinatie van het uitgestrekte water, de omliggende natuur en de historische, charmante Hanzesteden zoals Zutphen, Doesburg en Deventer in de buurt, zorgt ervoor dat je de dagelijkse drukte moeiteloos achter je laat. Het park biedt voldoende faciliteiten om je verblijf compleet te maken. Denk aan een verwarmd buitenzwembad (geopend medio juni tot medio september) een sauna- en fitnesscentrum, strand, speeltuinen, sup- en kanoverhuur en restaurant. Daarnaast kunnen vissers ook hun hart ophalen, dankzij de prachtige visplekken in de buurt. Het park beschikt over een grote jachthaven met tankstation, je kunt je eigen boot meebrengen of een boot huren. Vaar vanuit de haven zo het Zwarte Schaar op en ontdek de omgeving vanuit een heel ander perspectief.
Het park ligt aan de populaire fietsroute Nationaal Park Veluwezoom en in de buurt van nog veel meer mooie (fiets)routes zoals de 8 Kastelenroute. In de buurt zijn genoeg mogelijkheden voor een dagje uit voor jong en oud! Bezoek één van de Hanzesteden en vergeet ook Bronkhorst niet, het kleinste stadje van Nederland!
Of je nu kiest voor een actieve dag in de natuur, een ontspannen vaartocht of quality time met familie en vrienden, bij Marina Strandbad maak je herinneringen die nog lang bijblijven.
Extra informatie van het parkIngeklemd tussen de IJsselvallei, Nationaal Park de Hoge Veluwe en de Achterhoek ligt Marina Strandbad. Op de oevers van de IJssel en dichtbij gezellige Hanzesteden als Deventer, Zutphen, Doesburg en Bronkhorst, het oudste stadje van Nederland. Hier komen rust, ruimte en natuur samen. De ideale plek om van een welverdiende vakantie te genieten!
De omgevingSta je graag aan het roer en ben je graag op of in het water dan zit je bij Marina Strandbad helemaal goed. De omgeving leent zich perfect voor sportieve activiteiten aan land of op het water. Niet alleen vaar je vanaf de jachthaven van het park zo de IJssel op, je kunt ook met je eigen boot naar het park komen. Voor kortere tochtjes op het water zijn er kano’s en SUP`s op het park te huur. Daarnaast zijn er in de omgeving tal van leuke wandel- en fietsroutes uitgezet.
Ook cultuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen. Charmante Hanzesteden als Deventer en Zutphen zijn makkelijk te bereiken. Wandel door de straatjes van Bronkhorst, het kleinste stadje van Nederland. Of geniet van de stilte van het platteland met de pittoreske dorpjes, landhuizen en boerderijen. Dit is ook het gebied waar imposante kastelen waken over hun omgeving. Zoals Kasteel Vorden dat deel uitmaakt van de populaire fietsroute: de 8 kastelenroute. Vlakbij liggen twee nationale parken: Nationaal Park de Veluwezoom en Nationaal Park de Hoge Veluwe, het grootste nationale park van Nederland waar je uitkijkt over de heidevelden, uitgestrekte bossen en zandverstuivingen. Midden in het park vind je het Kröller-Müller Museum met de op één-na-grootste Van Gogh-collectie ter wereld.
Toegankelijkheid
GelijkvloersSlaapkamer
Tweepersoonsbed(den)Eenpersoonsbed(den)Eenpersoonsdekbedden en kussensAlgemeen
Gratis WifiParkeergelegenheid nabij vakantieverblijfRookvrijKeuken
Vaatwasser(s)CombimagnetronKoelkast met vriesvakWaterkokerIngerichte keukenBuiten
TuinTuinsetParasolTerrasBadkamer
InloopdoucheBadkamer(s) beneden