Beschrijving
Deze hondvriendelijke accommodatie in Lage Mierde bevindt zich in een compleet nieuw vakantiepark in het zuiden van Nederland en biedt plaats voor maximaal 6 personen en 2 honden. Met 3 slaapkamers en 1 badkamer is het vakantiehuis goed geschikt voor gezinnen of kleine groepen. De tuin is omheind en biedt een praktisch extra voor een vakantie met hond. Tot de inrichting behoren een vaatwasser, magnetron en internet.
Het vakantiepark is gericht op een afwisselend verblijf en biedt onder andere een openluchtzwembad met grote familiebaan, een overdekt zwembad, een padelterrein, minigolf, een winkel, een speeltuin en een restaurant met terras. Het openluchtzwembad is weersafhankelijk van 1 mei tot eind september geopend en biedt een watertemperatuur van ongeveer 25 graden, een ligweide en ligstoelen. In het overdekte zwembad kunnen gasten zwemmen of plansen; voor kleine kinderen is er een apart peuterbad met waterspelen. De omgeving leent zich uitstekend voor uitstapjes in de natuur van de Brabantse Kempen en voor bezoeken aan de Efteling, Safaripark Beekse Bergen of het nabijgelegen België.
Opmerking: De afbeeldingen tonen voorbeelden van dit accommodatietype. Inrichting of ligging kunnen licht afwijken.
Extra informatie over het park
Indeling
slaapkamers: 3, bedden: 6, badkamers: 1, douches: 1, toiletten: 5, parkeerplaatsen: 1,
Extra informatie over de omheinde tuin
U boekt een huisje met volledig omheinde tuin met hekwerk van hoogwaardige kwaliteit. De hoogte (ongeveer tussen de 80 en 120cm) en het type hekwerk kan per huisje verschillen. Ondanks dat de huisjes altijd volledig omheind zijn, kunnen we nooit garanderen dat uw hond niet kan weglopen. Hieronder volgen een aantal mogelijke voorbeelden van de omheining:
Slaapkamer
1-persoons bedStapelbedOpgemaakte bedden bij aankomstKeuken
Koffiezetapparaat (cups)(Combi)ovenKoel/vries combiVaatwasserSanitair
DoucheExtra toiletToiletWastafelBuiten
Terrasmeubilair