De Cube la Mer 4 is een vrijstaande woning die onder architectuur is gebouwd. Het chalet is slim ingedeeld en heeft dankzij de hoge ramen veel lichtinval. Dit robuuste en gelijkvloerse chalet biedt ruimte aan 4 personen. In het woongedeelte vind je een zithoek met televisie en de keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een Senseo. De Cube la Mer 4 heeft in totaal 2 slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden. Ook is er een badkamer met douche en toilet. Op het zonneterras is een tuinset aanwezig. Verder kun je 1 auto bij deze woning parkeren en er is gratis WiFi aanwezig.
Extra informatie van het parkOver vakantiepark Buitenhuizen
Ingeklemd tussen het strand en Amsterdam en midden in de natuur van recreatiegebied Spaarnwoude ligt Buitenhuizen. In dit vakantiepark vind je het beste van twee werelden: je verblijft hartje natuur en bent toch dicht bij bruisende steden.
Wellness en golfen
Ook op Buitenhuizen valt er genoeg te beleven. Geniet van je vakantiewoning in het groen of aan het water, spring in het verwarmde buitenzwembad dat geopend is in het hoogseizoen of kom helemaal tot rust in de wellnessruimte. Net buiten het park ligt ook Golfbaan Spaarnwoude, de grootste golfbaan van Europa, waar golfliefhebbers een balletje kunnen slaan.
Schiphol
Ons park ligt in de buurt van Schiphol. Daardoor kun je soms hinder ondervinden van laag overvliegende vliegtuigen.
Green Key
De afgelopen jaren is de aandacht voor MVO (Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen), milieu en duurzaamheid in het bedrijfsleven toegenomen. Steeds meer bedrijven hebben een keurmerk gekregen in de vorm van bijvoorbeeld een Green Key. Wij van team Buitenhuizen zijn er trots op dat wij dit keurmerk mogen dragen. Al onze huurwoningen voldoen aan de Green Key voorwaarden. Met de Green Key willen we onze gasten laten zien dat wij duurzaam ondernemen hoog in het vaandel hebben!
De omgevingTussen buitenleven en stad
Kies je voor een dagje strand of breng je je tijd liever door in het wervelende centrum van Amsterdam? Vanaf Buitenhuizen sta je in 20 minuten op het strand, maar in een half uur kun je ook in het centrum van Amsterdam zijn of op luchthaven Schiphol. Op een steenworp afstand liggen ook het gezellige Haarlem en Nationaal Park Zuid-Kennemerland. In dit avontuurlijke duinlandschap kun je eindeloos fietsen en wandelen. Grote kans dat je plots oog in oog staat met een damhert of Schotse hooglander!
Toegankelijkheid
GelijkvloersBadkamer
Douche(cabine)Toilet(ten) in badkamer(s)Badkamer(s) benedenSlaapkamer
Tweepersoonsbed(den)Eenpersoonsbed(den)Eenpersoonsdekbedden en kussensSlaapkamer(s) benedenWoonkamer
TelevisieAlgemeen
Gratis WifiKeuken
Vaatwasser(s)CombimagnetronKoelvriescombinatie(s)KoffiezetapparaatInductiekookplaatWaterkokerLigging
VrijstaandBuiten
TuinTuinsetParasolTerras