Beschrijving
          Deze comfortabele luxe villa voor 5 personen ligt in het relatief nieuw opgezette vakantiecomplex Buitengoed Het Lageveld. Het huis uit 2014 is fris en comfortabel ingericht. De villa staat op een ruime kavel en ligt aan de rand van het park, op korte loopafstand van het prachtige zwemmeer. In de tuin op het zuiden kun je heerlijk van de zon genieten. Op de begane grond is er een slaapkamer en een badkamer met douche. Er is ook een apart toilet. Op de bovenverdieping is er een tweede badkamer met whirlpool en twee slaapkamers met in totaal 3 eenpersoonsbedden.
Je bevindt je in de mooie, bosrijke omgeving van Twente, in de buurt van Enschede. Tegenover het park ligt een zwemmeer (36 ha) met zandstrand, plekken voor zwemmers en niet-zwemmers en diverse speeltoestellen voor je kinderen. Dit park is dus een zwem- en recreatieparadijs tijdens de zomermaanden. Het vakantiecomplex biedt veel diensten aan: Fietsverhuur en enkele activiteiten voor kinderen tijdens de schoolvakanties. Verhuur op aanvraag bij de receptie: Kinderbed, kinderstoel en handdoeken. Bij een verblijf van meer dan een week wordt het beddengoed wekelijks verschoond (kosten per week).
Bij de ingang van het park is een dubbele elektrische laadpaal waar je met je laadpas gebruik van kunt maken. Buitengoed het Lageveld is een ruim opgezet familiepark waar je met het hele gezin heerlijk kunt ontspannen. Niet geschikt voor jeugdgroepen. De receptie biedt onder andere ook de volgende diensten aan: B&B van het beheerdersechtpaar.
Excursiemogelijkheden: Avonturenpark Hellendoorn (10 km), Ponypark Slagharen (34 km), Deventer (40 km) en Enschede (40 km). Je kunt ook een bezoek brengen aan het overdekte zwembad in Wierden, met sauna, whirlpool en Turks stoombad. Vlakbij het park vind je een golfbaan en een pitch & putt minigolfbaan. Er zijn ook goede restaurants in de buurt waar je kunt genieten van regionale en seizoensgebonden lekkernijen. Wierde is een gezellig dorp met vriendelijke en gastvrije mensen en het restaurant `De Oale Marckt`, waar onder andere de beroemde broodjes Buitengoed worden geserveerd! Voor de liefhebbers van grote steden zijn er verschillende plekken in de buurt waar je kunt winkelen, musea kunt bezoeken of een hapje kunt eten in zittende tuinen.
Opmerking: In het laatste weekend van juni vindt in de buurt het muziekfestival "Boulevard Outdoor" plaats.
        
Meer info 
Indeling
 Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 1-persoonsbed(den)), Woonkamer met open keuken, Toilet, Badkamer, Badkamer, Terras of vergelijkbaar
Algemeen
Bouwmateriaal: StenenWintergeïsoleerdCentrale verwarmingAangelegde tuinGedeeltelijk vloerverwarmingTuinmeubelenGratis parkeren op locatieVakantiehuis 
Faciliteiten
Voorzieningen
StereoToilet:koud waterWasmachineVaatwasserStofzuiger1 TVKabelaansluitingKeuken heeft warm/koud waterElektrische kookplatenKoelkastAfzuigkapVriezerKoffiezetapparaatCombi-magnetron 
Belangrijk(!)
MeerManege max. 5 km.Huisdieren toegestaan: JaNiet te huur voor jeugdgroepenEnkel te huur i.v.m. vakantieGratis Wi-Fi 
Omgeving