De Waard Tunneltent met privé sanitair, het échte kampeergevoel, maar dan zonder gedoe!
Willen jullie het kampeergevoel beleven, maar dan wél met het comfort van thuis? Dan is onze volledig ingerichte De Waard Tunneltent met privé sanitair de perfecte keuze! Geen gedoe met tentstokken, haringen of luchtbedden die leeg lopen. Jullie tent staat bij aankomst kant-en-klaar voor jullie klaar. Ideaal voor gezinnen die willen ontdekken hoe leuk kamperen is, of voor kampeerders die houden van gemak en extra luxe.
Volledig ingerichte tent voor 5 personen -
In onze De Waard Tunneltenten ervaar je het échte buitenleven, maar dan zorgeloos. De tent beschikt over drie slaapvertrekken voor vijf personen. Bedlinnen is standaard aanwezig voor alle gasten vanaf 2 jaar. Eén van de bedden kan eenvoudig rechtop gezet worden zodat er ruimte ontstaat voor een campingbedje.
Binnen vind je een gezellige zithoek met tv en een compleet uitgeruste keuken met koelkast, vriesvak, magnetron, Nespresso koffiemachine, waterkoker en alle benodigde keukenbenodigdheden. Op zonnige dagen rol je de tentdoeken open voor frisse lucht; bij regen zet je de tuinset gewoon naar binnen. Dankzij de extra luifel kun je bij alle weersomstandigheden droog buiten zitten.
Luxe privé sanitair, alleen voor jullie -
Geniet van het comfort van je eigen verwarmde sanitairgebouw direct naast de tent. Hier vinden jullie:
- Een eigen douche
- Een eigen toilet
- Een eigen wastafel
Geen gedeelde ruimtes, geen wachtrijen. Gewoon heerlijk privé en super comfortabel. Dé manier om het kampeergevoel te ervaren zonder compromissen. Probeer het, en je wilt nooit meer anders!
-Overige informatie
De faciliteiten die op onze website staan aangegeven (denk aan restaurants, supermarkt, zwembad en indoor speeltuin) zijn gedurende het kampeerseizoen dagelijks geopend, ook bieden wij het hele seizoen een doorlopend animatieprogramma. Buur 43 is een huisdiervrije accommodatie. Berk 42 & 43 liggen op een hondenveld; dit betekent dat er per plaats één hond is toegestaan. Je mag geen eigen kampeermiddelen zoals een tent of caravan meenemen en is het verboden te roken.
*De beelden geven alvast een voorproefje van onze nieuwe accommodaties. In het echt kunnen sommige details nét even anders zijn.
Extra informatie van het park
De Zandstuve is een vakantieparadijs. Deze 5-sterren camping ligt in Rheeze (Hardenberg) en dus in het toeristische Vechtdal. Een mooie en gezellige omgeving waar gasten kunnen genieten van wandelen, fietsen, varen en diverse activiteiten. Het hondvriendelijke park ligt in het bijzonder mooie Vechtdal. Dit is de perfecte plek voor lange wandelingen en fietstochten met uw hond. Er zijn vele kilometers gemarkeerde routes door de regio. Onderweg passeert u prachtige bossen, uitgestrekte landbouwgronden, oude boerderijen en langs de meanderende Vecht.
In Overijssel vind u speciale hondenloopgebieden, bijvoorbeeld op de Sallandse Heuvelrug of op de Hulsbeek. Wissel natuurwandelingen af -met een bezoek aan een kasteel of een bezoek aan een boer. Werp een hengel uit of maak een boottocht op de Vecht. Ook zijn er vele mooie dorpen en steden, musea en bezienswaardigheden in de omgeving die garant staan -voor een leuk dagje uit. De Zandstuve is een oase voor gezinnen met kinderen, opa`s en oma`s met kleinkinderen en stellen/senioren die willen genieten van rust en natuur. De binnen- en buitenbaden bieden het hele jaar door waterpret voor jong en oud.
Kinderen kunnen klauteren in de binnenspeeltuin en op een van de 30 buitenspeeltuinen. In de zomer, maar ook in het voor- en najaar staat het enthousiaste animatieteam klaar voor de kinderen.