Mr de Ridder - aankomst: 22/7/2023 Het is een heel mooi huisje met genoeg ruimte voor iedereen. De tuin heeft een hele fijne barbecue, en wederom genoeg plekken voor het gezelschap om samen buiten te zitten.
Er is ontzettend veel te doen in de regio. Zo kun je een uurtje het bos in duiken met prachtige uitzichten over heuvels en riviertjes. We hebben zelfs everzwijnen gespot in het bos. Ook fantastisch is de ligging dicht bij de Franse grens. Je bent zo in Sedan of Charleville. De dierentuin van Bouillon is ook een aanrader!
De verhuurder is een super attente vriendelijke meneer waar makkelijk mee te communiceren is.
Ons verblijf: meer dan geslaagd!
Zeker een aanrader
|
Horemans - aankomst: 30/12/2022 Zeer mooie omgeving waar vele wandelingen door de prachtige natuur mogelijk zijn.
|
Ms Schoonens - aankomst: 1/11/2021 Mooie woning - prijs/kwaliteit zeker in orde - zeer vriendelijke eigenaar
|
Mr Steyaert - aankomst: 27/8/2021 Grote gezellige woning, ideaal voor een weekend met het gezin of vrienden. Verzorgd en alles aanwezig.
|
Mr Goyens - aankomst: 20/8/2021 Mooie woning en een prachtige omgeving.
|