Mr Joosten - aankomst: 3/8/2024 Drama,veel stuk en smerig in het appartement,smerige matrassen, geen parkeerruimte alleen hele dure parkeergarage en ga zo maar door, oostende wel prachtjg met mooie boulevard en strand
|
Mr Lok - aankomst: 31/7/2023 Mooi ruim appartement met alle benodigde apparatuur. Helaas: het weer viel een beetje tegen maar Oostende is een geweldige, bruisende en levendige stad. Het strand ligt op een steenworp afstand en in een oogwenk ben je in het stadscentrum. Geweldig verblijf!
|
Mr vanhalle - aankomst: 1/7/2023 Een heel ruim appartement. Er zijn geen kasten in de kamer . Wel leggers .is dat een minpuntje?
Er is een Nespresso machine aanwezig en een Dolce Gusto ( geen senseo)
|
van den Brink - aankomst: 23/3/2023 Prachtig schoon ruim appartement, heerlijke bedden en genoeg borden, glazen en bestek. Ligging prima, vlakbij zee en centrum
|