ABELEDO - aankomst: 15/12/2024 Perfect voor een familievakantie,,,
|
Cózar Romeu - aankomst: 30/7/2024 Ruim, schoon en in een mooie omgeving! We hebben genoten van onze tijd hier, hoewel sommige voorzieningen wat gedateerd waren. Toch was het een prima uitvalsbasis om de regio te verkennen, en we vonden de nabijgelegen Kirkeby Plantage geweldig voor een paar natuurwandelingen.
|
Nelly - Assen - aankomst: 4/5/2024 De ruimte in en om het huis is geweldig. Er heerst een aangename sfeer in het huis. / De inrichting is comfortabel, behalve het eetgedeelte. Hier missen meer comfortabele stoelen/eetbanken. / Rondom het huis zag het er helaas niet netjes uit. Het gras stond hoog en de trampoline en het speeltoestel in de tuin zijn niet meer kind-veilig! In de keuken staat geen magnetron. En van een heel aantal pannen laat de anti-aanbak laag los. Er waren daardoor onvoldoende pannen om te koken voor 11 personen. / Bij melding van deze gebreken werd plotseling zonder aankondiging het gras gemaaid en 2 bloembakken voorzien van bloemetjes. Toen hebben de kinderen nog 1 dag kunnen voetballen op het gras.
|
Mr Hofstee - aankomst: 19/4/2024 Nice big house and clean. There is space for Four Couples (2person beds). The other beds are couches.
There are no curtains in the upstairs bedroom.
The kitchen sink was clogged when we arrived.
The shower downstairs is really nice! (2 showerheads.)
The shower upstairs has little water flow..
Overall it was a reasonable good stay.
|
Beigel - aankomst: 18/4/2024 Dit vakantiehuis in Sønder Omme is een absolute sfeermaker! Superruim met vier knusse slaapkamers, perfect voor een uitje met vrienden. Gratis wifi voor al je TikTok-uploads en het uitzicht op de tuin is gewoonweg een genot. Bovendien is Legoland niet ver weg, perfect voor een leuk uitje! Al met al een prima verblijf met alles wat je nodig hebt voor een ontspannen tijd.
|
Mette Ladefoged - aankomst: 15/3/2024 Er was genoeg ruimte voor iedereen, zelfs in de keuken/eetkamer/woonkamer, waar je samen kon zijn en toch een plekje kon vinden om alleen te zitten in de gemeenschap,
|
Georg Kofoed-Pihl - aankomst: 19/1/2024 Veel ruimte, mogelijkheid om in aparte groepen te zitten, Op een rauwe en leuke manier gerenoveerd, We hebben het huis gebruikt voor een verblijf voor een groot gezin in verband met een familiefeest in de buurt,
|
Helle Papendick - aankomst: 23/12/2023 Het interieur van het huis, de architectuur, de sfeer
|
Van Gent - aankomst: 20/12/2023 Het huis is ingericht in een elegante stijl, zeer comfortabel en volledig uitgerust, Ik raad het ten zeerste aan! ??
|
Helle Haderup - aankomst: 15/12/2023 Inrichting met tv-lounge voor uzelf, dichtbij winkels
|
Jan - Leusden - aankomst: 21/10/2023 De ruimte en de tuin. De ligging bij Legoland en Legohouse
|
Van der Hammen jan - aankomst: 14/10/2023 De ruimte en de tuin, De ligging bij Legoland en Legohouse
|
Zoltan - aankomst: 27/9/2023 Zeer interessante en functionele structuur, maar ik zou de verlichting boven de eettafel verbeteren voor een gezelligere sfeer,
|
Nathalie - Brasschaat - aankomst: 1/7/2023 Zeer mooi en proper huis. Geweldige tuin met trampoline.
|
Feyaerts - aankomst: 24/6/2023 Zeer mooi en proper huis, Geweldige tuin met trampoline,
|