tanja jakobsen - aankomst: 24/3/2024 Goed en gezellig ingericht en perfect schoon bij aankomst, Goede ligging ten opzichte van de natuur,
|
Renate Geditz - aankomst: 16/3/2024 Bezoek aan Ribe, Römö en Sylt, evenals de oudste stad van Denemarken: Ribe
|
Silvia Knopf - aankomst: 26/12/2023 De zeer goed uitgeruste keuken,
|
Ronald Leemeijer - aankomst: 10/9/2023 Mooi gelegen aan de rand van het bos
|
Anette Nielsen - aankomst: 27/8/2023 Het was heel goed zonder al te veel verkeer, goede grote tuin,
|
Reinhard Friedberg - aankomst: 2/3/2023 Inrichting is goed, keuken goed uitgerust, bedden zijn goed,
|
Angela VoÃ?-Johannsen - aankomst: 24/2/2023 Echt comfortabel, al ingericht, alles superschoon, een douchewand in de badkamer zou een voordeel zijn,
|
Karina Christensen - aankomst: 2/12/2022 Het is een gezellig en heel leuk huisje,,,
|
Kerstin Matz - aankomst: 10/9/2022 De rustige ligging/speelmogelijkheden voor kinderen,
|
Pia Vennike - aankomst: 20/8/2022 Het huis heeft een prachtig terras waar we al onze avonden doorbrachten, en Sønderjylland biedt zoveel Deense geschiedenis dat het altijd een bezoek waard zal zijn
|
Serina Reinders - aankomst: 13/8/2022 Het huisje zelf was prima, netjes en alles was aanwezig, De tuin was fantastisch voor de kinderen, Het was er heerlijk rustig,
|
Marjolein Vos - aankomst: 6/8/2022 Ruim kavel, grote badkamer, Uitgebreide keuken,
|
Gitte Holmbæk - aankomst: 16/7/2022 De grote ongestoorde tuin en het gezellige zomerhuis
|
Jørn Pedersen - aankomst: 9/7/2022 Goede ruimte zowel binnen als buiten, goede badkamer- en keukenfaciliteiten en rustige omgeving,
|
Lone Riisager - aankomst: 11/4/2022 De golfclub ernaast was echt slecht, / Marsk-toren was ook geen bezoek waard, veel te duur, / Højer Sluse is een leuke plek, Rømø is ook super leuk
|
Mr veenstra - aankomst: 23/12/2021 geweldige omgeving en het geluk dat er op het moment van ons verblijf een dikke laag sneeuw ligt, dus een heerlijke witte kerst.
we zijn vreemd in Denemarken dus veel uitstapjes hebben we nog niet gemaakt, we lekker een dagje naar de kust, en we hebben het bos verkend en een grote bunker ontdekt met een stuk geschiedenis.
12 km hier vandaan heb je de Aldi en de Coop waar je vertrouwd op zijn Nederlands kunt winkelen, wel even wat andere producten als bij ons, maar prima te doen.
het is een lekkere rustige omgeving, wel een enorm groot park waar ons huis staat.
wat een beetje een tegenvaller is , dat je de sleutel op een ander adres in een muurkluisje moet halen, dan kom je in een vreemd huisje en je weet niets hoe het werkt. we zijn echt een dag met de luchtverwarming aan het stoeien geweest en op google gekeken hoe dit werkt.
Voor de rest is het prima, alles is functioneel en aanwezig, er ontbreekt aan niets.
Prima meubels , volgens ons alles nog vrij nieuw.
of we hier nog eens heen zouden gaan, denk het niet maar dat ligt niet aan het huisje of de omgeving, wij zijn echte Oostenrijk en Italie gangers dus om die reden zouden we hier niet zo snel weer heen gaan.
we wilde Denemarken een beetje verkennen en we hebben dat nu mee gemaakt, we hebben een geweldige kerst meegemaakt en oud en nieuw staat ons nog te wachten.
Ja een heerlijk verblijf en het is netjes en schoon, ietwat gedateerd, maar als je daar door heen kunt kijken, dan komt het helemaal goed.
|
Jan Engels - aankomst: 28/8/2021 Mooie rustige ligging op een ruim perceel, Keurig ingericht en van alles voorzien,
|
Mr Striekwold - aankomst: 3/8/2019 Staat van onderhoud onder de maat
|
Ines - aankomst: 28/10/2017 Het is erg rustig, ideaal om te ontspannen
|