Jildenhed - aankomst: 28/11/2024 Heerlijk terras voor ochtendkoffie, Rustige ligging vlakbij het Storedal strand,
|
Annette - 4243 - aankomst: 17/8/2024 De tuin was prachtig en de ligging was goed.
|
Nichols - aankomst: 19/3/2024 Het huis was schoon en goed uitgerust, perfect voor ons verblijf. Dicht bij het Lærkely Hotel voor dineren.
|
nüsser - aankomst: 22/11/2023 Geweldige plek voor een familievakantie! Schoon en ruim, met alles wat we nodig hadden. Zou het zeker aanbevelen.
|
Hansen - aankomst: 11/10/2023 Het vakantieappartement was precies wat we zochten. Het bood een rustige ontsnapping met alle nodige voorzieningen. We hebben genoten van het verkennen van de lokale eetgelegenheden, vooral Restaurant Bakken, dat heerlijk eten had.
|
René Bové Andersen - aankomst: 22/7/2023 Het was een leuk, gezellig en goed onderhouden huis centraal gelegen op Læsø, / Het stonk echter naar vocht en er waren verschillende gootvoegen die lekten en waardoor de buitenmuren op verschillende plaatsen nat werden, / Jammer dat het verder een gezellig en goed onderhouden huis was met alle benodigdheden aanwezig, / Wij waren met twee volwassenen met onze drie volwassen kinderen en het beviel ons uitstekend, / Het was een mooie uitvalsbasis voor uitstapjes rond Skå ¸nne Læsø , / We zouden het gemakkelijk een andere keer opnieuw kunnen huren,
|