de Rooy - aankomst: 5/12/2024 Geweldige locatie om nabijgelegen attracties zoals Grenen Sandbar te verkennen, De gastheren waren gastvrij en boden alles wat we nodig hadden,
|
Rehman Kristofer - aankomst: 6/9/2024 Groot huis, genoeg ruimte voor iedereen, We hebben echt genoten van de BBQ-plek en de spelletjes, Perfect voor een ontspannende vakantie, Het enige minpuntje is dat de schoonmaakkosten wat hoog waren, maar de ruimte was het waard.
|
El Alami Morten - aankomst: 10/6/2024 We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis! De keuken was van alle gemakken voorzien en de woonkamer was supercomfortabel. De buitenruimte is ook geweldig voor kinderen. Het enige minpuntje was dat de wifi wat traag was, maar we hebben het prima gered. Al met al was het een fantastische plek voor onze groep.
|
Christensen - aankomst: 18/5/2024 Ons verblijf was aangenaam, maar we hadden een klein probleempje met de verwarming, dat snel werd opgelost door de eigenaar. De locatie is mooi en dicht bij Ålbæk, waardoor we gemakkelijk een aantal lokale bezienswaardigheden konden verkennen.
|
Dabelstein - aankomst: 7/3/2024 Een oase van rust midden in de natuur, ideaal voor gezinnen met kinderen dankzij de speeltuin en schommel,
|
Pop - aankomst: 14/11/2023 We hebben genoten van ons verblijf, maar het was iets te rustig voor onze smaak. Het huis zelf was goed onderhouden en had alles wat we nodig hadden. Het ligt dicht bij een aantal leuke restaurants, zoals Café Hvide Klit, wat we waardeerden.
|
Eide Espen - aankomst: 16/6/2023 Het vakantiehuis was prima voor onze groep. Het was schoon en had alle nodige voorzieningen, waaronder een functionele keuken en een goede wifi-verbinding. De locatie is vrij rustig, omgeven door weilanden, wat we waardeerden. Hoewel we niet veel tijd binnen doorbrachten, was de activiteitenruimte fijn om te hebben toen het regende. We bezochten een paar cafés in de buurt en Mammas Pizza Restaurant was snel een favoriet. Al met al een gemakkelijk verblijf zonder grote klachten.
|
Irma - s-Gravendeel - aankomst: 18/9/2021 Keuken, ruimte van het huis, slaapkamers, zitjes om het huis.
|
Irma de Keijzer - aankomst: 28/8/2021 Keuken, ruimte van het huis, slaapkamers, zitjes om het huis,
|
Stroobants - aankomst: 17/8/2021 Deze plek is een juweeltje! De lucht hockey en biljart hielden ons urenlang vermaakt, De grote keuken was ideaal voor familiegerechten, en de ijsmachine was een leuke toevoeging, Zeker aanbevelen voor groepen!
|
Ulla Nielsen - aankomst: 24/7/2021 Mooi zomerhuis, waar de spullen aanwezig waren die je nodig hebt, Goede bedden in alle kamers en goede ruimte, Toch zou het fijn zijn met een extra toilet, / / In verband met de buitenruimtes bleven we helaas erg teleurgesteld, Van op de foto's konden we zien dat er ruimte was voor eventueel balspelen en spelletjes, Maar er was helemaal geen gras gemaaid en het was al een hele tijd niet gemaaid, of helemaal niet geslagen, Als we kleinere kinderen bij ons hadden gehad, het zou een enorme teleurstelling zijn geweest, wij waren er ook moe van, maar hebben het geaccepteerd, je kunt je ook herinneren dat het problemen geeft in relatie tot vliegen en insecten, waardoor we 's avonds niet echt gebruik konden maken van het terras Het houtwerk op het terras zelf heeft ook wat beter onderhoud nodig, dat was op een paar plekken vastgelopen, dat is niet zo fijn vergeleken met rondlopen met blote tenen,//Dus een telefoontje van hier - onthoud dat je foto's maakt. moet laten zien waar je mee bezig bent, en hier denk ik alleen aan de buitenruimte,
|
Christina - aankomst: 8/7/2017 De terrassen waren perfect in relatie tot de zonomstandigheden. Men kon buiten zitten voor het avondeten en de late avond en het podium
|
Jimmy - aankomst: 1/7/2017 Prachtig helder en prachtig natuurgrondstuk
|
Vagn - aankomst: 30/3/2017 Veel licht van buiten, vriendelijke en praktische inrichting. / Een instructie voor het gebruik van de kachel gemist. en
|
Adler, - aankomst: 8/10/2016 veel ramen van vloer tot plafond zorgen voor veel licht / perceel genereus en niet door de buurman einseh
|
Susan - aankomst: 10/9/2016 Het huis was erg rustig en was ruim
|