Dobberstein - aankomst: 30/12/2024 Ons verblijf in Glesborg XIX Holiday Home was fantastisch! Het huis was ruim en had alles wat we nodig hadden. We vonden het terras geweldig voor de avondbarbecues en de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met poolen. Perfecte locatie voor onze dagtrips naar Djurs Sommerland!
|
Schreuder - aankomst: 20/12/2024 Zeer comfortabel verblijf met alle basisbenodigdheden in de keuken, Genoten van een rustige retraite dicht bij de natuur en lokale eetgelegenheden,
|
Sdfsd - aankomst: 19/10/2024 De locatie was ideaal om de regio Midtjylland te verkennen. We bezochten Meilgaard Slot en genoten van het pittoreske uitzicht. Het huis zelf was gezellig en we waardeerden het dat we drie slaapkamers hadden voor onze groep. Al met al een goede keuze voor een uitje.
|
Thomas - Husum - aankomst: 20/7/2024 De schommel en het grote terras.
|
BARTZ/RAINER - aankomst: 19/1/2024 De faciliteit verwarming en apparatuur
|
Sahlberg Ruben - aankomst: 22/11/2023 Onze ervaring bij Holiday Home Glesborg XIX was zeer aangenaam. De locatie was rustig met prachtige natuurgebieden in de buurt, zoals Dybdal, dat we graag verkenden. Het huis was schoon en comfortabel, met genoeg ruimte voor ons. We kookten een paar maaltijden in de keuken, die alles had wat we nodig hadden. Al met al een gemakkelijk en aangenaam verblijf.
|
Jakob Nielsen - aankomst: 17/10/2023 Mooi, schoon en goed uitgerust, / De pooltafel was een schot in de roos,
|
van Loo Akkerman - aankomst: 16/7/2023 Geweldige plek om te ontspannen, Schoon en ruim,
|
Minna Kristiansen - aankomst: 17/6/2023 Het was een mooi en degelijk zomerhuis, waar het huis alles had wat we nodig hadden, / Een goede ligging en heerlijke terrassen, / Er was ook een klein tuintje met een schommel,
|
Anne Lise Pedersen - aankomst: 18/5/2023 locatie dicht bij het water, redelijke prijs
|
Michael Schulmann - aankomst: 28/12/2022 Wij waren er tijdens de kerstvakantie, gedurende welke tijd de restaurants in de omgeving gesloten waren.
|
rosalie - lelystad - aankomst: 22/10/2022 goed geïsoleerd, wifi, afwasmachine
|
rosalie olivier - aankomst: 15/10/2022 goed geïsoleerd, wifi, afwasmachine
|
Sren wedel - aankomst: 18/6/2022 Het lag dicht bij het water en dat gebruikten wij ook in huis
|
Lars Eriksen - aankomst: 26/11/2021 Perfect gelegen aan het strand en het bos, het huis is schoon en alles werkt
|
Jessica Heinsch-Führing - aankomst: 21/8/2021 Kattegat, Randers - Tropic Zoo, / buitenverblijf in Aarhus,
|
Maja Brouwer - aankomst: 31/7/2021 Dicht bij zee, goed voor kleine en oudere kinderen,
|
Hannah Kjærgaard - aankomst: 3/7/2021 Het werkte goed met slaapkamers en woonkamer, het terras was superfijn om op te vertoeven, goed met houten meubilair om in te zitten, super mooie afstand tot strand en bos, / volgens mij mis je een veld in je spel rgeschema: Wat was minder goed? Luid feestende buren in de nachtelijke uren, een te oud gordijn dat er slecht uitzag in een kamer, luidruchtige afvoer van water,
|
Krista Jensen - aankomst: 26/6/2021 De woonkamer en keuken waren in orde / De kamers waren te klein en leken kasten te missen
|
Lars Eriksen - aankomst: 29/4/2021 Eenvoudig zomerhuis, zeer mooi gelegen, dichtbij water en bos
|
Lars Eriksen - aankomst: 12/2/2021 Ouder maar schoon en mooi ingericht huis dat zeer dichtbij strand en bos ligt
|
De Jonge - aankomst: 1/11/2020 Dit vakantiehuis is een verborgen parel! De tuin was perfect om in de middagzon te ontspannen, en we hadden een heerlijke barbecue-avond, De keuken was goed uitgerust, wat ons verblijf nog aangenamer maakte,
|
Ms van den Heuvel - aankomst: 2/10/2018 Aankomst mooi op tijd maar niemand aanwezig briefje op de deur lag een map meerdere in een kastje alle mappen nagezocht pff eindelijk de goede gevonden. Heel groot park half uur gezocht voor we het huisje vonden, gelukkig nog niet donker anders hadden we het nooit gevonden. Geen beddengoed aanwezig. telnr. gevonden was niet betaald zeiden ze maar uiteindelijk konden we het ophalen bij de receptie lag zak voor de deur erg vriendelijk!!! Accommodatie goed moesten overal stekkers in doen alles zat verstopt. Elektra meter na lang zoeken gevonden, watermeter onvindbaar. Als iemand even uitleg had gegeven wel zo vriendelijk. Omgeving mooi alleen restaurants allemaal gesloten had ook wel even bij jullie vermeld mogen worden bij boeken. Vrijdag t/m zondag 1 zaakje open voor frietjes.
|