Manuela Hintzmann - aankomst: 1/7/2023 Het mooiste was de ligging van het vakantiehuis, de inrichting (meubels, badkamer, vloerbedekking) en de gehele bungalow is helaas erg oud en dringend aan renovatie toe!
|
Florian Sommer - aankomst: 6/8/2022 Het is een mooi huis, goed gelegen, maar al ouder en zou gerenoveerd moeten worden. Het ruikt een beetje sterk, maar dat werd beter na een paar dagen luchten. Het heeft een zeer schuine indeling en daarom zou ik het niet meer gebruiken. Boek met drie personen was het eigenlijk schoon en comfortabel, maar als het slecht weer is blijf je toch liever thuis, er zijn uitnodigende huizen, we hebben een heerlijke vakantie gehad in het huis en in Henne, dat is de volgende keer Volgende keer zouden we waarschijnlijk een boeken huis met iets meer comfort (vaatwasser, wasmachine, ruimer)
|
Peter Christiansen - aankomst: 2/7/2022 Het uitzicht en de sfeer van een origineel zomerhuis,
|
Mr van der Sluys Veer - aankomst: 10/8/2019 Aankomst sleuteloverdracht goed. Engels sprekende dame die keurig uitleg gaf.
Jammer, dat je op de dag van vertrek niet eerder terecht kunt dan 9.00uur.
De accomodatie zelf: op de website stond vermeld dat het huisje opgeknapt moet worden. Dat was het probleem niet. Waar we wel enorm van baalden was dat het in het huisje ronduit vies was. We hebben foto's gemaakt van vieze pannen (stof duimendik op deksels) in vieze kastjes, de oven was te vies om aan te pakken en van binnen vet en vies. Het kastje voor de glazen zat onder de vette vingerafdrukken. De douche was vies en het luchtrooster, bah. Lichtknopjes hadden vieze vegen en die bij de kookplaat zat vol vet en stof. Vensterbanken vol dode vliegen....er was gewoon niet naar omgekeken.
Dit huisje heeft 6 slaapplaatsen, maar hooguit 2 personen kunnen maar een korte douche nemen. De boiler heeft een beperkte capaciteit.
De omgeving en ligging van het huisje konden niet beter. Prachtig. Daardoor extra jammer dat er niet meer zorg aan het huisje wordt besteed.
|