Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
957 reviews
Mijn vakantie ()
Add to favourites

6 persoons vakantie huis in Hejls-By Traum

Huiscode:
HOPV-DK-8825
2 Non Smoking

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Zuid-oost-Jutland
Plaats:
Hejls
Personen:
5
Honden  gratis mee:
2
Slaapkamers:
2
Badkamers:
1
Oppervlakte:
59m²
Energielabel:
0
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Nee
Afstand tot strand:
0,08 km
Vragen?

internet
magnetron
tv
vaatwasser
kinderstoel




Beschrijving
Ferienhaus mit herrlichem Blick aufs Wasser und einer wunderschönen Terrasse sowie einem Außenwhirlpool für erholsame Stunden. Hier können Sie sich entspannt zurücklehnen und die herrliche Küstenlandschaft aus erster Reihe genießen! Das Ferienhaus liegt nur ca. 10 m vom wunderschönen See- und Naturgebiet "Noret" in Hejlsminde entfernt. Der Blick auf den See mit seiner Vogelwelt, darunter Seeadler, und den Sonnenuntergang ist atemberaubend. Auf der Terrasse können Sie im Whirlpool sitzen und die Sterne beobachten! Das Ferienhaus wird kontinuierlich gepflegt und erhielt zuletzt 2021 einen neuen Wintergarten, der seitdem als Wohnzimmer genutzt wird. Von hier aus gelangt man durch eine Schiebetür auf die schöne Terrasse. Der Wintergarten bringt viel Licht ins Haus und bietet gleichzeitig einen fantastischen Blick aufs Wasser. Das Haus verfügt über zwei Schlafzimmer: eines mit einem Doppelbett, das andere mit einem Doppelbett und einem Etagenbett. Die Terrasse ist mit Sonnenliegen, Gartenmöbeln und Lounge-Sets ausgestattet und lädt zum Entspannen ein. Da der Strand von Hejlsminde nur etwa 75 Meter entfernt ist, ist ein kurzes Bad im Wasser kein Problem. Der Strand zeichnet sich durch seinen hellen Sand und das kinderfreundliche Ufer aus. Der kleine Yachthafen mit seinen vielen Segelbooten und mehreren Fischerbooten ist nur etwa 200 Meter entfernt. Keine Vermietung an Jugendgruppen!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that  you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

Belangrijk
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Meer info 

Indeling
, woonkamer(TV(duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kinderstoel, chromecast), keuken(fornuis(2 kookplaten), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), koel-/vriescombinatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, wasbak, douche, toilet, wasmachine), radio, bubbelbad(buiten, verwarmd, 5 personen), balkon of terras, verwarming(elektrisch), terras, tuin, lucht-lucht warmtepomp

De huurder dient minimaal 21 jaar te zijn om deze woning te kunnen huren.

De woning wordt u aangeboden door: DanCenter
  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
0,01 km
Supermarkt:
3,80 km
Restaurants:
0,30 km
Openbaar vervoer:
-
Uitgaan:
-
Aan zee:
0,08 km

Ervaringen met honden voor deze accommodatie

Overige ervaringen voor deze accommodatie

  Anette - Pforzheim - aankomst: 13/9/2025
Zeer mooie locatie. Netheid oké, kan beter. Faciliteiten oké. Mooie inrichting.


  Ute - ClauÃ?nitz - aankomst: 26/4/2025
Zeer mooie locatie. Huis in goede staat. Alle gebreken zijn verholpen.


  Poul - Rudkøbing - aankomst: 2/3/2025
Een heerlijk huisje met vloerverwarming. Fantastisch uitzicht vanuit de serre, die in februari heerlijk warm was toen de zon scheen. Er zijn de meest noodzakelijke keukenspullen aanwezig, maar meer ook niet. Alles werkte prima, maar als je een beperkt budget hebt, moet je zeker naar het elektriciteitsverbruik kijken. Je kunt de pomp van de hottub buiten niet uitzetten, want die draait 24/7. We weten niet precies hoeveel dit ons elektriciteitsverbruik heeft beïnvloed (400 kronen voor 2 dagen). Verder valt er niets te klagen, fantastische locatie.


  Frederikke - Augustenborg - aankomst: 16/2/2025
We hebben genoten van ons verblijf in het huisje, hoewel het niet helemaal schoon was toen we aankwamen. Een heel gezellig huisje.


  Dirk - Hannover - aankomst: 6/2/2025
De keuken is vrij karig uitgerust; bestek, borden, enz. zijn aan vervanging toe. De potten en pannen ook. De badkamer is moeilijk te verwarmen, waardoor het in de winter erg oncomfortabel is.


  Anne - Middelfart - aankomst: 1/10/2024
Locatie, grootte en gezellig


  Tim - Bremen - aankomst: 12/7/2024
De prachtige locatie, de mooie inrichting, de grote ramen en het uitzicht. De buurt, de winkels.


  Bendegard - aankomst: 6/7/2024
Ruim vakantiehuis met prachtig uitzicht op de tuin, perfecte locatie op korte loopafstand van het strand van Sandersvig,


  Martina - aankomst: 11/6/2024
De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig was. Het verblijf was schoon en comfortabel, met snelle toegang tot bezienswaardigheden in de buurt.


  Rynvall - aankomst: 7/4/2024
Het huis was ruim genoeg voor ons gezin en we vonden de nabijheid van het strand geweldig. De kinderen vermaakten zich in de tuin. De wifi was echter soms wat traag, maar dat heeft onze pret niet bedorven.


  Mario - Rathenow - aankomst: 16/3/2024
Het huis biedt een prachtig uitzicht op het meer in het vogelreservaat. Dankzij de royale beglazing kunt u ook bij slecht weer van het uitzicht genieten.


  Mario Friedrich - aankomst: 2/3/2024
De woning heeft een prachtig uitzicht op het meer in het vogelreservaat, dankzij de royale beglazing kunt u ook bij slecht weer genieten van het uitzicht,


  Muhammad - aankomst: 20/2/2024
Een comfortabel verblijf met alles wat we nodig hadden. De locatie was redelijk, maar iets verder van de belangrijkste attracties dan we hadden verwacht. Toch bood het nabijgelegen Kalvehæj Skov prachtige natuurpaden, waar we van genoten.


  Anna - Aabenraa - aankomst: 11/2/2024
Klein en knus, uitzicht op Hejlsminde Nor vanuit een zeer lichte woonkamer (zelfs bij grijs weer), mooi en schoon. Heerlijk terras met jacuzzi, waardoor het perfect was om het zomerhuis te bezoeken bij koud weer.


  Anna Stærk Jakobsen - aankomst: 8/2/2024
Klein en gezellig, uitzicht op Hejlsminde Nor vanuit een zeer lichte woonkamer (zelfs bij grijs weer), mooi en schoon, mooi terras met bubbelbad, waardoor het perfect was om het huisje te bezoeken bij koud weer,


  Dalheim - aankomst: 19/1/2024
Zeer rustige locatie, ideaal om te ontspannen. Het nabijgelegen Brodremenighedens Museum bood interessante lokale geschiedenis en de WiFi was betrouwbaar voor het plannen van onze dagen.


  Vaessen - aankomst: 30/10/2023
Ons verblijf was over het algemeen aangenaam, Het huis was ruim, en we hielden van het nabijgelegen Funky Monkey Park voor de kinderen, Een klein nadeel was de afwezigheid van airconditioning, maar we hebben het gewoon goed gemaakt, Zou aanbevelen voor een gezinsvakantie!


  Jens - Hennef - aankomst: 24/9/2023
De ligging aan het meer is prachtig. Het terras direct aan het meer is heerlijk. Het was een zeer aangenaam en rustig verblijf.


  Jens Reiz - aankomst: 17/9/2023
De ligging aan het meer is erg mooi, Het terras direct aan het meer is leuk, Het was een zeer aangenaam en rustig verblijf,


  Brandstrom - aankomst: 31/7/2023
Dit vakantiehuis is een echte aanrader! Super ruim en de tuin is perfect om te ontspannen. Bovendien is de keuken perfect ingericht om een paar maaltijden te bereiden. Op slechts een korte loopafstand van het strand van Sandersvig, wat een groot pluspunt is.


  Berit - Vipperød - aankomst: 28/7/2023
Het was echt gezellig, had alles wat we nodig hadden, lag op een fantastische locatie en had fijne buren.


  Berit Sørensen - aankomst: 21/7/2023
Het was erg gezellig, had alles wat we nodig hadden, fantastische locatie en goede buren,


  Ulla - Odense - aankomst: 6/6/2023
Heerlijke, rustige locatie met een prachtig uitzicht op een groot meer/noord. / Dichtbij restaurants/cafés en het strand. / Mooi gemoderniseerd huisje.


  Ulla Vølund - aankomst: 2/6/2023
Heerlijk rustig gelegen met een heel mooi uitzicht op een groot meer/noord, / Dicht bij restaurant/café en strand, / Mooi gemoderniseerd zomerhuis,


  Nilsson - aankomst: 16/2/2023
Super schoon en ruim! Perfect voor een groepsuitje. De omgeving is rustig, maar toch dichtbij een aantal leuke attracties. Absoluut een aanrader voor een groepsreis!


  Van Baal - aankomst: 7/1/2023
Perfect voor onze weekenduitstap! Het vakantiehuis was schoon en goed onderhouden, De nabijgelegen eetgelegenheden waren geweldig, vooral Restaurant Baade og, precis nerför gatan, We hadden en fantastisk tid med att utforska området,


  Frigast - aankomst: 10/12/2022
Deze plek is een verborgen parel! De rust van de omgeving zorgde ervoor dat we helemaal tot rust konden komen. We genoten van onze avonden op het terras, genietend van de rustige omgeving. De gastheer was vriendelijk en het huis had alles wat we nodig hadden.


  Nyström - aankomst: 1/11/2022
Een fantastisch vakantiehuis voor onze groep van zes! De ruimte was ruim en erg gezellig. We waardeerden de schone en nette inrichting. De locatie was ook ideaal voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals Koldinghus. Zou zeker terugkomen.


  Eliassen - aankomst: 22/2/2022
We hebben hier een fijne familievakantie gehad. De inrichting was eenvoudig maar gezellig en de twee slaapkamers waren comfortabel. Als je op zoek bent naar een rustige plek om te ontspannen, dan is dit de plek! Op slechts een korte rit afstand van een aantal interessante musea.


  Sabourin - aankomst: 29/11/2020
Ik ben helemaal weg van de gezellige sfeer hier. Het heeft alles wat je nodig hebt voor een leuk uitje. De wifi is prima voor die Insta-verhalen en de locatie is ideaal om nabijgelegen plekken zoals Koldinghus te verkennen. Ik kom zeker terug!


  Aschendorf - aankomst: 7/11/2020
We hebben een heerlijk verblijf gehad in vakantiehuis Hejls LIII! Het uitzicht op de tuin was fantastisch en het was maar een korte wandeling naar het strand van Sandersvig, perfect voor ons gezin. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Een echte aanrader!


  Horning - aankomst: 20/5/2020
Ruim en schoon huis, perfect voor een familie-uitje,












































































































Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
Strand Binderup, Bjert (Oost-Jutland) - afstand tot vakantiewoning: 6,36km
Zwemstrand voor kinderen van alle leeftijden waar ook honden welkom zijn. Het water is ondiep en je kan heel ver gaan voordat het dieper wordt.

Hondenbos Middelfart (Funen) - afstand tot vakantiewoning: 16,60km
Mooi, open hondenlosloopgebied dat uitnodigt om te rennen en verstoppertje te spelen. Dit is eigenlijk geen bos, maar een groot omheind veld. Adres: Østre Hougvej 103, 5500 Middelfart.

Hondenbos Staurby Skov, Middelfart (Funen) - afstand tot vakantiewoning: 20,98km
Absoluut één van de mooiste hondenbossen op Funen. Groot, verzorgd en uiteraard op meerdere plekken bankjes en goed omheind. Goede parkeermogelijkheden. Adres: Strib Landevej, 5500 Middelfart.

Hondenbos Lunderskov (Zuid-oost-Jutland) - afstand tot vakantiewoning: 22,92km
Goed, groot en uitdagend bos. Veel lange paden, gevarieerd terrein en water voor de hond bij de uitgang. Adres: Nagbølvej 95, 6640 Lunderskov.

Hondenbos Assens (Funen) - afstand tot vakantiewoning: 23,46km
Echt een mooi omheind hondenbos met enkele behendigheidsmogelijkheden en veel paden. Het gebied is niet zo groot, maar het is een leuke plek voor een hondenwandeling.

Hondenbos Jels (Zuid-oost-Jutland) - afstand tot vakantiewoning: 25,92km
Een bos dat alles heeft. Met ruimte voor loslopende honden, paarden en hun berijders, routes voor mountainbikers en niet in de laatste plaats voetgangers.

Hondenbos Fredericia (Oost-Jutland) - afstand tot vakantiewoning: 26,04km
Mooie plek. Het hondenbos bestaat uit een omheind gebied met een prachtig klein bos ten westen van Taulov tussen Kolding en Fredericia.

Hondenbos Bevtoft (Zuid-oost-Jutland) - afstand tot vakantiewoning: 28,52km
Prachtig hondenbos, veel plekken waar honden kunnen snuffelen en rondrennen. Er zijn een paar heuvels in het bos. Een heerlijk klein bosrijk gebied waar de hond vrij kan rondlopen. Adres: Plantagevej, 6500 Vojens.




Beschikbaarheid

Uw gekozen periode


dinsdag 18-11-2025
(tussen 16:00 en 16:00)
donderdag 20-11-2025
(tot 10:00)
€ 292,23 € 374,65
details
U bespaart 22%

Boek nu

Andere datum?


Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


Optionele services
Badhanddoeken:
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen:
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Wifi:
Gratis
Kinderbed:
DKK 110/verblijf
Kinderstoel:
DKK 110/verblijf


Bijkomende kosten
Eindschoonmaak:
DKK 1.183, of dient het zelf te doen
Bedlinnen:
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Elektriciteit:
DKK 3,74/kWh
Water:
DKK 80/m3

Prijs inclusief:
Huisdieren
Boekingskosten
Schadeverzekering


Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.