Lyßy - aankomst: 24/1/2025 We hebben een fantastisch verblijf gehad in vakantiehuis Schönbrunn! Het appartement was ruim en prachtig ingericht in een gezellige, landelijke stijl, perfect voor onze familievakantie. Het uitzicht op de Opper-Beierse Alpen vanaf het terras was adembenemend, vooral tijdens zonsondergang. De kinderen waren dol op de speeltuin en we waardeerden de saunafaciliteiten na een lange dag wandelen. Het is ook gunstig gelegen nabij een aantal heerlijke restaurants, zoals het Wendelsteinhaus, waar we genoten van heerlijke lokale gerechten. Al met al een fantastische ervaring die we graag nog eens willen herhalen!
|
Snijders - aankomst: 13/2/2024 De plek was gezellig en indringend, Houden van het gemeenschappelijke terras bij de beek, perfect voor barbecues, Het was een beetje lastig te vinden in het begin, maar zodra we ons eenmaal hadden gesetteld, hebben we echt genoten van de nabijheid van de meren en wandelpaden, Al met al een fijn verblijf!
|
Jacobs-Huys - aankomst: 14/5/2023 De wellnessfaciliteiten waren et hoogtepunt - genoten van de Finse sauna na een dag verkennen, Geweldige restaurants in de buurt voor het diner
|