Kedzierska - aankomst: 9/2/2025 Ons verblijf in Flat Elena was absoluut heerlijk! Het uitzicht vanaf ons balkon op het Beierse Woud was werkelijk adembenemend. De kinderen vonden het binnenzwembad geweldig en na een dagje wandelen hebben we allemaal genoten van de sauna. Het boomtoppenpad was het hoogtepunt van onze reis. De locatie is rustig en daardoor perfect voor gezinsuitjes. En de glasblazerij was een unieke verrassing! Zeker een plek waar we in de toekomst hopen terug te keren
|
Chantrel Hök - aankomst: 3/2/2025 Ruim en schoon, perfect voor een groepsreis, de speelkamer was een succes bij iedereen, zelfs de shuttle naar Freyung maakte het heel gemakkelijk om de omgeving te verkennen!
|
Nowak - aankomst: 7/1/2025 Alles wat je nodig hebt voor een familievakantie! De indeling is perfect en het zwembad is fantastisch. Vergeet alleen niet om snacks mee te nemen voor filmavonden.
|
Bouckaert - aankomst: 14/5/2024 Deze plek is een verborgen juweeltje! We werden hartelijk verwelkomd en hielden van het gezellige gevoel van de flat, Het tuingebied was perfect voor de kinderen om te spelen, en we maakten geweldig gebruik van de sauna na een lange dag verkennen van de nabijgelegen wandelpaden, Het enige nadeel was de toeristenbelasting, maar het was het waard voor zo'n onvergetelijk verblijf, Sterk aanbevolen om Burg Kaltenstein te bezoeken, dat is maar een korte rit verder!
|