Ms Absmeier - aankomst: 16/8/2025 Een prachtige plek. Rust en ruimte met een prachtig uitzicht.
Een steile trap leidt naar het terras en de entree.
We voelden ons er thuis en hebben een aantal leuke uitstapjes gemaakt...
|
Mr van de Zande - aankomst: 4/6/2022 Accomodatie op zich ligt heel mooi. Terras ligt hoger dan de weg en met de struiken in de tuin heb je er veel privacy. Zowel een plek voor in de zon als in de schaduw.
De faciliteiten beperken eea. Zo is de wastafel in de slaapkamer niet te gebruiken; 'Defekt', en wordt niet (meer) gerepareerd. De (beeldbuis)tv icm de astra satelliet schotel werkt niet. Alle zenders geven 'kein Signal'. Bij navraag is het probleem bekend, te hoge bomen storen de ontvangst. Dus geen tv mogelijk, jammer.
Wel een mooie omgeving om te wandelen, bos direct achter huisje.
|
Rebekka - aankomst: 18/7/2020 Let op beschimmeld houten huis inclusief ongedierte !!! Wij verheugden ons op een ontspannen vakantie in dit vakantiehuis, wat beloofd wordt door de foto's en de beschrijving van het vakantiehuis. De woningbeschrijving en de bijbehorende foto's komen niet overeen met de huidige staat van het huis. De buitenvoorzieningen: - trapleuningen in slechte staat, enkele losse - losse stenen platen op het terras, vooral een in het trappenhuis - zwaar bemoste terrassen en trapdelen - een prachtig zicht op diverse verwaarloosde compost
|
Jürgen - aankomst: 7/10/2017 We hebben een heerlijke week gehad en hebben er erg van genoten. Het pand en de omgeving komen volledig overeen met de beschrijvingen en foto's. Het is echter raadzaam om bij de eindschoonmaak ook het resterende voedsel van de vorige huurders weg te gooien en de schepen te controleren op vloeibare resten.
|