Skabo - aankomst: 16/1/2025 Schone en comfortabele accommodatie, de keuken had alle benodigdheden en de woonkamer was perfect om te ontspannen na een dagje uit, we waardeerden ook de gratis wifi, al met al een handige keuze voor gezinnen
|
Jensen - aankomst: 6/1/2025 Ruim! Twee bedden plus een tweepersoonsbed = perfect voor familie of vrienden. De eigenaar is relaxed en super gastvrij. Het ligt ook dicht bij Heidepark, wat een groot pluspunt is. Zeker een goed verblijf.
|
Ajandouz - aankomst: 30/12/2024 Chill vibes overal! De appartement heeft deze gezellige esthetiek met die schattige dakbalken, Super ruim voor een groep van 4, De keuken is een echte redder, we hebben geweldige maaltijden gemaakt, Bovendien is de tuin perfect voor wat buitenplezier, Ik ben een beetje geobsedeerd door de natuur hier, Perfecte plek voor de 'gram!
|
Bourdreux - aankomst: 28/12/2024 Ruim en schoon appartement, mooie tuin voor kinderen
|
Noort - aankomst: 28/5/2024 We hadden een geweldige tijd hier, De inrichting was charmant, met die chique dakbalken, en de bedden waren ongelooflijk comfortabel, De gastheer was gastvrij en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, Een geweldige uitvalsbasis voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals Heide Park
|