Kienzle - aankomst: 5/2/2025 Het huis was precies wat we nodig hadden voor onze vakantie. Het had alle voorzieningen die we maar konden wensen, inclusief een functionele keuken en zelfs een open haard. De kinderen vonden het tuingedeelte geweldig! Deze plek is zeker het overwegen waard voor gezinnen
|
Steffanie - aankomst: 22/1/2025 Het huis aan zee is anders! Ik hield van het ruimtelijke gevoel en de gezellige open haard. Perfect om te ontspannen na een lange dag op Munkmarsch Beach. De gratis wifi was een groot pluspunt voor die avonden dat je TikTok zat te scrollen.
|
Miroslav - aankomst: 9/1/2025 Ruim en goed gelegen, dit huis was perfect voor onze familiereünie. We hadden voldoende ruimte en de kinderen speelden graag in de tuin. Een klein probleempje met de verwarming werd snel opgelost door de vriendelijke gastheren.
|
Hinnerk - aankomst: 25/12/2024 We hebben enorm genoten van ons verblijf in het Huis aan Zee. Het uitzicht op de wadden was adembenemend en we hebben veel tijd doorgebracht met ontspannen op het terras. De keuken was volledig uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was. Ik moet zeggen dat de sauna een fijne toevoeging was na een lange dag verkennen. Het enige nadeel was dat de wifi soms wat traag was, maar eerlijk gezegd heeft het onze reis niet verpest. Ik zou deze plek absoluut aanbevelen voor gezinnen of groepen.
|