Add to favourites


Appartement in Dahme, Oostzee - Duitsland

HOPV-DE-11363
1

Waarom dit huis boeken?
Hondenvakantie dichtbij zee (0,20 km)
Samen wandelen, frisse zeelucht opsnuiven en pootjes in het zand – hier is de zee altijd dichtbij.

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Appartement
Regio:
Oostzee
Plaats:
Dahme
Personen:
7
Honden :
1
Slaapkamers:
1
Badkamers:
1
Toiletten:
1
Oppervlakte:
58m²
Wifi:
Ja
Afstand tot strand:
0,20 km
Vragen?

internet
magnetron
tv
vaatwasser




Beschrijving
type gebouw: meergezinshuis. geen jeugdgroepen.

Indeling
Welcome to the Seeschlösschen, a cosy holiday flat just a few steps away from the picturesque Baltic Sea coast in Dahme. With its ideal location, this domicile offers a wonderful starting point for an unforgettable Baltic Sea holiday. Here you can enjoy a relaxing stay with up to four people and your little four-legged friend, accompanied by a fascinating sea view and the immediate proximity to the beach.The flat is located on the 2nd floor and comprises a bedroom that can be darkened and a spacious living/dining room that promises space and comfort for spending time together. The kitchen equipment is ideal for self-catering: in addition to a dishwasher to make your holiday easier, you will find a filter coffee machine, a kettle and other kitchen appliances to make preparing meals a pleasure. The technical equipment includes a colour satellite TV and a radio, while a washing machine for your sole use keeps your holiday equipment fresh.Outside, the furnished balcony invites you to linger - the ideal place to start or end the day with a cup of coffee. A dedicated car parking space provides convenient parking right next to the accommodation. And for our younger guests and pets, the surrounding area offers plenty of opportunities to explore and enjoy.Dahme and its surroundings offer a perfect mix of relaxation and activity. In addition to the beach, which is only about 150 metres away, you will find a nearby dog beach and the seawater pool with wellness facilities, sauna and gym within easy reach. You can do your shopping just 100 metres away and the almost 2 km long promenade and 6.5 km long beach area are perfect for long walks and jogging.The Seeschlösschen in Dahme is an ideal holiday home to enjoy the Baltic Sea in all its facets. Here, comfort and proximity to the beach and nature are combined with the opportunity to be active or simply relax and unwind. Your stay in this holiday flat is sure to be a highlight that you will remember fondly.

De woning wordt u aangeboden door: Interhome
  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
-
Supermarkt:
-
Restaurants:
-
Openbaar vervoer:
-
Uitgaan:
-
Aan zee:
0,20 km


























Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
Hondenstranden in Dahme (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 1,11km
Het Oostzee-kuuroord Dahme bij Grömnitz heeft 2 schone hondenstranden. Verhuur van strandstoelen ter plaatse. Het water is ondiep en de honden mogen los rondlopen op het strand (zolang ze onder appèl staan en ongevaarlijk zijn). Schone toiletten en diverse restaurants liggen op slechts 100 meter afstand.

Hondenstrand Kellenhusen (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 3,27km
Verzorgd hondenstrand, gelegen aan het einde van de strandpromenade. Op het hondenstrand zijn ook strandstoelen te huur. Breed zandstrand.

Rosenfelder Hondenstrand (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 4,54km
Het Rosenfelder hondenstrand is een klein, schoon hondenstrand Tevens staat er een prullenbak met zakjesdispenser (poepzakjes) voor de viervoeters.

Süssauer Strand/Heringsdorf (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 6,62km
Süssauer Strand: een fantastisch natuurlijk strand aan de Oostzee! Het Süssauer Strand is een lang natuurlijk strand, waarvan het grootste deel ook is toegestaan ??voor honden. Het ligt in de 'Schönwetterecke' van Ostholstein, vlakbij het eiland Fehmarn.

Hondenstrand Lenste, Grömitz (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 7,94km
Een zeer schoon, half omheind hondenstrand met werkelijk prachtig uitzicht op zee.

Hondenstrand Grömitz (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 10,51km
Zeer mooi hondenstrand. U kunt hier ook een strandstoel huren. Alles is zeer schoon. Restaurants in de directe omgeving. Op het hondenstrand in Grömitz mogen honden het hele jaar door spelen en rondrennen. Het hondenstrand is 1,7 kilometer lang. Het hondenstrand ligt aan het einde van het noordstrand richting Lenste. Een ander gedeelte met duinen ligt op het Lensterstrand.

Hondenstrand Heiligenhafen (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 19,44km
Dit hondenstrand ligt ten oosten van de reddingsbrigade. Heel mooi, fijn, schoon zandstrand dat groot genoeg is! Strandstoelen zijn ook beschikbaar. Het water is grotendeels ondiep en zeer helder.

Hondenstrand Rettin (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 19,70km
Het hondenstrand in Rettin ligt op de camping en buiten de strandpromenade bij strandopgang 23. Het strand is goed onderhouden en voor wie niet direct langs het water wil lopen, is er een boulevardpad dat parallel aan het strand loopt.

Hondenstrand Pelzerhaken / Neustadt (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 21,00km
Het hondenstrand in Pelzerhaken ligt in het gebied tussen strandopgangen 12 en 13 aan de rand van het badstrandgedeelte. Na het hondenstrand komt de watersportzone. Het hondenstrand is vrij groot en biedt als goed onderhouden zandstrand ook hondenbezitters een goede plek om te zwemmen in de Oostzee. Het hondenstrand ligt dicht bij het hoofdstrand en heeft enkele eigen strandstoelen. Helaas beschikt het niet over eigen douches of kleedhokjes.

Hondenstrand Neustadt in Holstein (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 22,29km
Klein, fijn strand, helaas een beetje smal. Het ligt op korte loopafstand van de parkeerplaats. Buiten het seizoen is het een prima startpunt om met uw hond te wandelen richting Pelzer Haken of terug richting Neustadt.

Hondenstrand Zuidstrand, Fehmarn (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 22,94km
Het hondenstrand ligt in het zuiden van het eiland op het zogenoemde zuidstrand. Leuk hondenstrand. Toiletten en bistro zijn redelijk dichtbij en je kunt een strandstoel huren. Net als op het hele eiland moeten honden op dit strand aangelijnd zijn.

Hondenstrand Brök, Weissenhäusser Strand (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 23,46km
Klein stuk strand voor de kliffen met veel stenen. U kunt ook door het Friedwald naar het plateau lopen en daar van het uitzicht genieten.

Hondenstrand Meeschendorf, Fehmarn (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 23,54km
Een prachtig strand aan de Oostzee met voldoende ruimte, zeer schoon. Een prachtige strandpromenade en voldoende parkeerplaatsen.

Natuurstrand Gross Schwansee, Kalkhorst (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 25,48km
Ruim, zeer mooi natuurstrand voor lange wandelingen met honden buiten het seizoen. Hier kun je veel dingen vinden die de Oostzee te bieden heeft, niet alleen drijfhout.

Hondenstrand Sierksdorf (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 25,74km
Prachtig natuurlijk stuk kust en prachtig strand waar de honden zich kunnen uitleven. Hier kunt u samen met uw hond een rustig dagje op het strand doorbrengen.

Hondenstrand Blekendorf (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 27,01km
Een zeer schoon hondenstrand dat uitnodigt tot lange wandelingen. Veel speeltuinen en restaurants direct aan het strand. Openbare toiletten die zelfs in de herfstmaanden geopend en schoon zijn. Een aanrader voor gezinnen met kinderen en honden.

Hondenstrand Boltenhagen (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 28,29km
Zeer mooi zandstrand. Je kunt met de honden heel ver het water in omdat het erg ondiep is. Gratis strandstoelen. Direct naast natuurgebied, dus relatief rustig. Honden kunnen vrij rennen en baden.

Hondenstrand Dassow (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 28,96km
Zeer ruim hondenstrand. Je moet een stukje lopen, maar het is de moeite waard! Prachtig natuurlijk strand met fijn zand. Het water blijft lang ondiep zodat je daar lekker met de hond kunt spelen. Het uitzicht over Travemünde en de hele baai van Lübeck is prachtig. Rustig gelegen en zeer schoon.

Brodtener Steilufer (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 29,47km
Heerlijk om te wandelen en te ontspannen, ook met hond. Op sommige stukken is er wel aanlijnplicht. Een pad leidt langs de kliffen, soms door schaduwrijke passages met oude bomen. Langs de route staan genoeg bankjes om op te zitten. Je kunt van Travemünde naar Niendorf wandelen, onderweg is er net voor Niendorf een trap, van daaruit bereik je het bovenste pad op de steile oever. Honden kunnen hier het hele jaar rondlopen, soms aangelijnd.

Hondenstrand Hohenfelde (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 29,77km
Hondenstrand bij Hohenfelde. Een schoon en goed onderhouden strand waar u uw hond kunt laten rennen. Veel ruimte tot aan het water voor baasjes en honden. Strandstoelen zijn beschikbaar.

Hondenstrand Haffkrug, Scharbeutz (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 29,89km
Geweldig hondenstrand met verhuur van strandstoelen (€ 20/dag). Er is ook een douche beschikbaar voor honden en mensen. Het gedeelte voor honden is niet bijzonder groot, maar ze mogen er wel zonder riem spelen en zwemmen. Als u vroeg arriveert, kunt u een parkeerplaats op ongeveer 50 - 100 meter afstand krijgen. Toiletten bevinden zich op ca. 200 meter afstand.

Hondenstrand Hohwacht (Oostzee) - afstand tot vakantiewoning: 30,00km
Mooi, schoon strand waar honden echt welkom zijn. De verharde paden op de kliffen zijn dankzij goede verlichting gemakkelijk te bewandelen in het donker. Zand- en kiezelstrand. Ongeveer 100 meter van de parkeerplaats. Bij Moin Fritz kunt u wat eten.




Beschikbaarheid

zondag 13-09-2026  tot  donderdag 17-09-2026
(4 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  vrijdag 18-09-2026
(5 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  zaterdag 19-09-2026
(6 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  zondag 20-09-2026
(7 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  maandag 21-09-2026
(8 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  dinsdag 22-09-2026
(9 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  woensdag 23-09-2026
(10 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  donderdag 24-09-2026
(11 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  vrijdag 25-09-2026
(12 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  zaterdag 26-09-2026
(13 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  zondag 27-09-2026
(14 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  maandag 28-09-2026
(15 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  dinsdag 29-09-2026
(16 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  woensdag 30-09-2026
(17 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  donderdag 01-10-2026
(18 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  vrijdag 02-10-2026
(19 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  zaterdag 03-10-2026
(20 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  zondag 04-10-2026
(21 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  maandag 05-10-2026
(22 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  dinsdag 06-10-2026
(23 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  woensdag 07-10-2026
(24 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  donderdag 08-10-2026
(25 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  vrijdag 09-10-2026
(26 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  zaterdag 10-10-2026
(27 overnachtingen)-
zondag 13-09-2026  tot  zondag 11-10-2026
(28 overnachtingen)-

Uw gekozen periode


zondag 13-9-2026
donderdag 17-9-2026
Andere datum?
€ 429,00details
Boek nu



Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


Optionele services
Vrijwillige bijdrage aan veenmoeras herstel in La Gruère (Zwitserland):
9,60 (EUR) Bij te boeken per dag
ERV reisverzekering:
35,00 (EUR) Bij te boeken


Bijkomende kosten
Bedlinnen (Eerste set):
15,00 (EUR) Ter plaatse optioneel per persoon
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan):
70,00 (EUR) Ter plaatse te betalen vast bedrag
Badlinnen (Eerste set):
Zelf te organiseren

Prijs inclusief:
ERV annuleringsverzekering
Energiekosten
parkeerplaats
Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Huisdier (max. 1 dier)


Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.