Filipiuk - aankomst: 3/1/2025 Een charmant huisje in een rustige omgeving. Op korte loopafstand van het treinstation Brockenbahn, ideaal om de omgeving te verkennen.
|
Lindquist - aankomst: 29/12/2024 Leuk klein huisje gelegen bij het bos, ideaal om te wandelen en te ontspannen. We hebben een geweldige tijd gehad!
|
Soerensen - aankomst: 19/12/2024 Ons gezin heeft genoten van een comfortabel verblijf in dit vakantiehuis. Het huisje was ruim en had alles wat we nodig hadden voor een weekje weg. De kinderen vermaakten zich in de tuin terwijl wij ontspanden op het terras. De nabijheid van het station Brockenbahn maakte het gemakkelijk om de omgeving te verkennen. Het enige nadeel was het weer, dat een beetje onvoorspelbaar was, maar we hebben er het beste van gemaakt. Al met al een goede keuze voor een gezinsvakantie met veel buitenactiviteiten in de buurt.
|
Pusch - aankomst: 18/11/2024 De sauna was een hoogtepunt na een lange dag wandelen, de gezellige en goed uitgeruste keuken maakte koken gemakkelijk
|
Skovgaard - aankomst: 11/10/2024 Een fantastische hutervaring! De inrichting was charmant en de locatie vlakbij de wandelpaden kon niet beter. We maakten zelfs een korte rit naar kasteel Wernigerode, wat een hoogtepunt van onze reis was.
|
Bylund - aankomst: 15/8/2024 Schoon en gezellig! De keuken was goed uitgerust, dus we konden na een lange dag verkennen onze eigen maaltijden koken. We waren vooral dol op de nabijgelegen wandelpaden en de leuke Brockencoaster voor de kinderen.
|
Dugauquier - aankomst: 3/8/2024 Een heerlijke vakantie in Schierke! De locatie is fantastisch, vlakbij wandelpaden en het nationale park. De eigenaar was erg vriendelijk en behulpzaam. We komen zeker terug voor een volgend bezoek!
|
Kommers - aankomst: 31/7/2024 Fantastische blokhut met een prachtig uitzicht op de kliffen, Perfect voor een rustige uitje
|
Marjanski - aankomst: 14/7/2024 We hebben echt genoten van ons verblijf, de hut is goed onderhouden en prachtig ingericht, de bedden waren comfortabel en de sauna was geweldig om te ontspannen na het wandelen
|
Ballesta Sempere - aankomst: 29/2/2024 Het verblijf in het Ferienhaus in Schierke was een genot! De blokhut had een charmante, rustieke uitstraling en was perfect gelegen op een rustige helling, direct naast het bos. We vonden het heerlijk om vanuit de sauna wakker te worden met een prachtig uitzicht op de rotsachtige kliffen. De locatie is ideaal om te wandelen, met wandelpaden direct voor de deur. We waardeerden ook dat we op loopafstand waren van lokale winkels en restaurants. De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en voorzieningen zoals de keuken en de gezellige woonkamer maakten ons verblijf zeer comfortabel. Een echte aanrader voor iedereen die wil ontspannen in de natuur!
|