Sandehn - aankomst: 15/2/2025 Een fantastisch vakantieappartement! Alles was goed onderhouden en de tuin bood een rustige toevluchtsoord na een dagje sightseeing. We hebben genoten van een bezoek aan het nabijgelegen DDR-museum in Pirna.
|
Smith - aankomst: 17/1/2025 Gezellige plek met alles wat je nodig hebt. Het buitenzwembad was een leuke extra!
|
Vogelsang - aankomst: 6/12/2024 Perfecte locatie om zowel Saksisch Zwitserland als Dresden te verkennen. Het nabijgelegen kasteel en park Pillnitz was een genot.
|
Maïda - aankomst: 5/12/2024 Ik verbleef onlangs in 2 Norit Schlosser en het was echt een heerlijke ervaring. Het appartement was gezellig en goed ingericht, waardoor het voelde als een tweede thuis. Ik heb vooral genoten van het terras, waar ik heerlijk kon ontspannen met een boek en genieten van het rustige uitzicht op de tuin. De locatie is uitstekend, met gemakkelijke toegang tot nabijgelegen bezienswaardigheden zoals Slot Pillnitz en de prachtige baroktuin. De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Ik kan het van harte aanbevelen aan iedereen die Saksisch Zwitserland en Dresden wil verkennen!
|
Polder - aankomst: 10/9/2024 Deze vakantieaccommodatie overtrof onze verwachtingen, De interieurs waren prachtig ingericht en de sfeer was zo ontspannend, De nabijgelegen natuurpaden boden fantastische mogelijkheden voor wandelen en verkennen
|