Vilà - aankomst: 5/2/2025 De locatie vond ik geweldig! Op korte rijafstand van Willingen, waar u kunt skiën en al dat soort leuke dingen kunt doen. De plek was schoon en had een huiselijke sfeer. Ik waardeerde het balkon voor de frisse lucht en de sfeer van de natuur. Het enige nadeel is dat de gedeelde sauna misschien druk kan zijn, maar dat was het waard! Ik raad het zeker aan voor een ontspannend weekend.
|
Myrvang - aankomst: 26/1/2025 Ideaal voor gezinnen of groepen, rustig. Er zijn genoeg bedden en badkamers, dus geen ruzie over de douche. De gastheer en gastvrouw zijn super relaxed en gastvrij. Kortom, een goede sfeer!
|
Van Der Meer - aankomst: 28/3/2024 Ruim, schoon en zeer gunstig gelegen, We hielden ervan dat we gemakkelijk toegang hadden tot wandelpaden recht vanuit onze voordeur, De gedeelde sauna was een fantastische manier om te ontspannen na een dag buiten!
|
van Dongen - aankomst: 29/7/2023 Super ruim en gezellig, De keuken heeft alles wat je nodig hebt om een maaltijd te bereiden na een lange dag buiten
|