Beschrijving
Het huiselijke en moderne vakantiehuis `Zur Schmiede` is gebouwd van een oude dorpssmederij en ligt direct aan een vijver in een bosrijk landschap aan de landweg L1099. Vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht op de tuin met ligweide en de vijver voor het huis.
Het huis bestaat uit twee appartementen en is daarom ideaal voor twee samenreizende gezinnen. Zowel de begane grond als de bovenverdieping hebben een keuken en een badkamer.
De open haard in de woonkamer verspreidt een aangename sfeer op koele dagen. Het terras aan de zuidkant nodigt uit tot zonnebaden bij mooi weer. Een mobiele buitenhaard is beschikbaar om te barbecueën. Kinderen kunnen spelen in de ruime tuin. Het appartement op de bovenverdieping heeft een aparte ingang via een buitentrap. Het heeft een keuken-woonkamer, slaapkamer en sanitair. De kelder is geschikt voor gezellige avonden bij de kleine open haard.
Schleiz, Saalfeld - stad van de feeëngrotten - en de dichtersstad Weimar nodigen uit tot het maken van uitstapjes. Ca. 10 km naar de ski-arena van Steinach met een skiverhuur, diverse liften en pistes voor beginners en gevorderden.
Indeling
Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Woonkamer, Woonkamer, Keuken, Keuken, Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Terras of vergelijkbaar(Balkon en terras)
Algemeen
VakantiehuisWintergeïsoleerdCentrale verwarmingTuinmeubelenBouwmateriaal: StenenAangelegde tuinGesloten grondstukGratis carport op locatieSchommelBarbecue
Voorzieningen
Elektrisch fornuis met ovenKoelkastAfzuigkapKoffiezetapparaatMagnetronSchotelantenneStereoOpen haardToilet: warm en koud waterKeuken heeft warm/koud waterStofzuiger2 TV`s
Belangrijk(!)
Elektriciteit en water incl.Ligt nabij een wegRivierHuisdieren toegestaan: JaSlaapk. tevens doorgang:Eigen. woont apart ter plaatseNiet voor mindervalidenNiet te huur voor jeugdgroepenGratis Wi-FiGlijbaan
Extra informatie
RookalarmHoutkachelBuitenhaard gecomb. barbecue
Omgeving
ZwembadBowlingSleehellingGemarkeerd wandelpad
Extra informatie over de omheinde tuin
(door de huiseigenaar of eerdere huurders)
Er is geen hek van de tuin naar de straat. De helling aan de kant van de weg is onbeveiligd en vormde daardoor een groot gevaar voor onze honden!