Mr van Essen - aankomst: 25/7/2024 Prima appartement, mooi uitzicht over het dorp en de omliggende bergen. Ruimte tuin (wel een paar trappen op en af). Veel informatie over de omgeving aanwezig. Wasmachine: niet in het appartement, maar desgewenst doet de gastvrouw een was voor haar gasten.
|
Sman - aankomst: 16/9/2023 Heb echt genoten van het verblijf, Alles was netjes en goed onderhouden, De kinderen hielden van de tuin en de pingpongtafel, Even een heads up, de verwarming had even nodig om op te warmen, maar de host was super responsief!
|
de Boer - aankomst: 11/6/2023 Ruim en goed ingericht, Het had alles wat we nodig hadden plus een leuk balkon om van de ochtendkoffie te genieten, Een beetje ver van de dichtstbijzijnde winkel, maar de ervaring was het waard, Zou zeker weer komen
|
Hagedoorn - aankomst: 14/9/2022 Prima plek met een prachtige omgeving. Fijne mensen. Ruime badkamer en goede bedden.
|
Mr Kristen - aankomst: 16/7/2022 Prachtige omgeving, goed eten, aardige mensen, mooie ferienwonung
|
Mr Roest - aankomst: 24/7/2021 Bij aankomst op de vastgestelde tijd troffen wij niemand aan. We moesten een telefoonnummer bellen en de "gastvrouw" vertelde ons dat ze er binnen een half uur zou zijn. Na bijna een vol uur wachten zijn we maar het dorp ingereden om inkopen te doen; nog net voor sluitingstijd. Drie dagen later pas hebben we de bewoonster (ze woont in hetzelfde huis) welgeteld 1 minuut gezien/gesproken: we moesten een formulier invullen. Gedurende het verdere verblijf (1 week) geen enkel contact, tip of enig andere vorm van communicatie. Bij het weer inladen van onze bagage de zaterdag erna (om 10:00 was uitcheck tijd) sprak -blijkbaar- de zoon dat zijn moeder "even" weg was maar binnen een kwartier terug zou zijn om afscheid te nemen. Na ruim een half uur wachten zijn we maar vertrokken naar onze volgende bestemming in Frankrijk.
Het appartement is ruim en comfortabel en de ligging is prima, De verhuurster krijgt echter een zware onvoldoende.
|
Mr Bernard - aankomst: 8/8/2020 appartement was niet klaar, 1 uur dienen te wachten. verhuurders spreken enkel Duits en geven bitter weinig info over de regio.
in het dorpje is niets aanwezig, gelukkig in nabij stadje wel.
|
Mr Bouman - aankomst: 10/8/2019 Accommodatie was goed. Er was een afwasmachine aanwezig en daarom misten wel wat extra glazen, bestek, borden, etc.
|
Ms Wanders - aankomst: 14/1/2018 Vriendelijke ontvangst van verhuurders, mooi schoon appartement, mooie omgeving
|
Ms Harting - aankomst: 30/12/2017 Een heerlijk appartement, ontzettend ruim in een prachtige omgeving, een aanrader!
|
Mr Brands - aankomst: 12/8/2017 Accommodatie is mooi, schoon en van alle gemakken voorzien, zeker een aanrader en wij gaan daar zeker nog eens terugkomen.
|
Mr Kat - aankomst: 13/8/2016 Het was schitterend weer ( 25 - 30 graden ) de natuur onderweg adembenemend, en de ontvangst hartelijk en een ruime gezellige vakantie woning.
|
Mr van Mol - aankomst: 13/6/2016 Hele mooie ligging van het vakantiehuis. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaars.
|
Ms de Winter - aankomst: 23/10/2015 Het appartement/huis (bovenverdieping) is ruim en behaaglijk. We hadden een mooi uitzicht over het dorp richting het westen. Gezonde lucht, prima bed. We hebben 4 dagen prachtig herfstweer gehad. Genoten van de mooie herfstkleuren.
Je kunt er uren wandelen. Vanuit het dorp zelf liggen mooie routes die ons verrasten. In Schonwald (10 min rijden) hebben we 1 dag fietsen gehuurd. Dat was ook een prachtig gebied. Wij hadden helaas geen goede kaart meegekregen maar toch een mooie dag.
We hebben Schauinsland bezocht en zijn met de gondel tot op 1200 m gekomen waar we op de uitzichttoren de toppen van de bergen in Zwitserland konden zien. De watervallen van Totnau en Triberg bezocht en een wandeling rondom het station Triberg gemaakt (erlebnisroute Schwarzwald) gemaakt.
|
Mr Louws - aankomst: 12/10/2015 Het huis heeft een mooie ligging.
Helaas hebben wij weinig zon gezien.
|
Ms Folkers - aankomst: 4/5/2015 Wij hebben een geweldige vakantie gehad! Prachtige natuur (ook in de regen!) genoeg te ondernemen (Europapark, Badeparadies, Wasserfall Triberg, Freiburg) lekker eten en drinken en een fijn huisje waar het goed toeven was! We zijn met tegenzin vertrokken en gaan graag nog een keertje terug!
|
Mr Gavard - aankomst: 19/7/2014 De "toegang tot de wasmachine is voorbehouden aan de eigenaar. Wacht 24 uur tussen het moment dat de machine en de teruggave. Een vergoeding van ? 3 per machine, die niet in het contract, werden we gevraagd ? aan het einde van het verblijf. \\ r \\ nDe betalen belastingen ? s zonder dat "er geen bewijs is ons gegeven.
|
Mr Saif - aankomst: 23/11/2013 Het was een geweldige locatie, alles "s was goed. Verwarming was een beetje traag, het land dame is vriendelijk.
|
Mr Beerling - aankomst: 20/7/2013 Balkon aan de kleine kant en meubilair op balkon onder de maat.
|
Mr Smedts - aankomst: 27/10/2012 Mooi winterweer in de herfst , mooie omgeving echt fantastisch.
We hebben elke dag mooie wandelingen(starten aan de woning) kunnen maken met prachtig weer.
Geen verduistering op de ramen in de kamer voor de kinderen.
50,40? kurtax betaald, geen kurkarte of bewijs mogen ontvangen.
|
Mr Bakker - aankomst: 16/6/2012 Huisje gezellig ,erg schoon en alles prima in orde.
Gast vrouw erg vriendelijk, en helpt je graag
|
Ms Meijerhof - aankomst: 17/10/2011 Mooie vakantiewoning met prachtig uitzicht. Het was een superleuke vakantie.
|
Ms Pankratz - aankomst: 27/8/2011 We hadden een erg leuke vakantie. Het appartement is erg gezellig en vanaf het balkon heeft u een mooi uitzicht (vooral bij zonsondergang).
|
Mr Planas Comerma - aankomst: 20/8/2011 Het huis is gelegen in een uitstekende locatie voor excursies naar het Zwarte Woud. Het biedt ook comfort en de eigenaren zijn erg aardig.
|
Mr van de Beek - aankomst: 23/7/2011 We hebben een heerlijke vakantie gehad, de eigenaren waren vriendelijk en het huis was uitstekend.
Een gezellige woonkeuken/kamer en een enorme badkamer met bad EN douche. De omgeving biedt voor iedereen wel iets.
Leuke dorpjes en oneindig veel wandelmogelijkheden.
Vergeet vooral de heerlijke schnitzels niet.
|
Mr Slotman - aankomst: 16/7/2011 we hadden een prettig verblijf. de mensen waren vriendelijk, hartelijk, altijd bereid om je toeristische tips te geven.
Het was schoon en de bedden waren goed, mooie ruime badkamer.
helaas door de regen werd het kil en de verwarming deden ze PAS een dag later aan.
|
Theunissen - aankomst: 19/6/2011 Het appartement was erg schoon
|
Mr Bakker - aankomst: 18/6/2011 Het huis lag zeer gunstig, voor alle uit stapjes en wandel gebeuren .Vriendelijke gast vrouw.
Mooi balkon om heerlijk buiten te zitten. Slaapkamers prima.
Restaurant (Ochsen in Neukirch) daar kun je goed eten.
|
Mr Arts - aankomst: 7/3/2011 Het verblijf in Kandelblick in het Schwarzwald in Duitsland is een heerlijk verblijf geweest. Goed onderhouden woning met vriendelijke gastvrouw.
Vanuit de accomodatie heerlijk dagtrips kunnen maken.
Een echte aanrader voor mensen die een combinatie willen van rust, privacy en actieve activiteiten in de natuur.
|
Mr Reinders - aankomst: 17/7/2010 Een mooi ruim en nette vakantiewoning, welke direct een welkom thuis gevoel geeft.
Zeer mooie ligging in rustige omgeving.
Vanuit dit vakantieadres zijn er in de directe omgeving veel en mooie activiteiten te ontplooien.
Voor ons zeker een vakantie geweest om in de toekomst hier te herhalen.
Eigenaar zeer gastvrij.
Fam.Reinders
|
Ms Wijnberg - aankomst: 15/11/2008 Wij zijn afgelopen week in Haus Kandelblick geweest en hebben het er goed naar onze zin gehad.
Het huis is ons zeer goed bevallen, het is heel schoon, ruim en goed ingericht. De woonkeuken heeft een groot hoek-bankstel waar je heerlijk relaxen kan. De badkamer is zeer ruim met een bad, een douche en 2 losse wastafels.
De ontvangst door de eigenaresse was erg vriendelijk en ook het contact in de rest van de week was heel prettig.
De bedden waren opgemaakt bij onze aankomst. De 2 slaapkamers hebben beide een 2 persoonsbed en een 1 persoons bed (wat aan de korte kant voor een persoon groter dan 1.70). In 1 van de slaapkamers staat ook nog een ledikantje.
Omdat het huis hoog gelegen ligt zijn de reistijden naar bezienswaardigheden soms wat langer omdat er veel bochtige bergwegen gereden moeten worden. In de omgeving is meer dan genoeg te doen!
Ons bezoekje aan de grootste waterval van Europa: de Rheinfall in Schaffhausen ( net over de grens in Zwitserland) was zeer moeite waard!
Bij ons vertrek had het aardig gesneeuwd en kwamen we ondanks onze winterbanden de berg niet op. Op advies van een 'buurman' hebben we toen de oude weg genomen (naar beneden het dorp in en meteen rechts). Dat ging prima.
|