Mr bellemans - aankomst: 28/8/2021 huis was goed en zwembad en tuin ook verzorgd vriendelijke eigenaren alleen spijtig dat je zo ver moest rijden om een supermarkt de weg naast de woning was met momenten ook storend daar er toch redelijk wat verkeer passeerde 
  | 
			
				 Ms Meysmans - aankomst: 29/8/2020 goed, proper, alles aanwezig, vriendelijke huiseigenaar ! 
  | 
			
				 Mr Fraeyman - aankomst: 27/7/2019 Landelijke omgeving 
mooi vakantiehuis 
vriendelijke ontvangst 
  | 
			
				 Ms Cortvriendt - aankomst: 6/7/2019 Aankomst was prima: de host was ter plaatse en heel vriendelijk. 
  | 
			
				 Mr Ginneken van - aankomst: 25/8/2018 Huis en zwembad waren prima. Adres was even zoeken bij gebrek aan huisnummer. 
  | 
			
				 Ms hosmann - aankomst: 11/8/2018 Mooi huis, werkende wifi, prettige eigenaar, mooi zwembad, rustig gelegen even echt ontspannen 
  | 
			
				 Mr De Ridder - aankomst: 30/6/2018 Vriendelijke ontvangst. Bepaalde huisraad is wel aan vervanging toe. Zwembad was vrij proper bij aankomst, bij vertrek groen verkleurd (door onweer?). Bedden niet al te goede kwaliteit. Uitstekende privacy Grote en goed omheinde tuin, met prachtig uitzicht. 
  | 
			
				 Mr Moreel - aankomst: 22/7/2017 Héél vriendelijk ontvangen geweest.
Enige mededeling waard is misschien dat de grote winkels minimum 20kilometer van het huisje gevestigd zijn.
Anderzijds heel rustige buurt, héél proper onderhouden huisje, zwembad was ook héél proper, niks op aan te merken. 
  | 
			
				 Mr Somers - aankomst: 20/8/2016 zeer vriendelijke (onverzorgde) man heeft ons ontvangen
zwembad was niet gereinigd bij aankomst en werd niet tijdens vakantie gereinigd
veel mooie stadjes in de buurt zoals Belves, Monpazier, kasteel van Beynac (aanrader)
zeer goed restaurant in saint Pompont en Cazals 
  | 
			
				 Mr de Bruin - aankomst: 18/6/2016 Op zich een fraaie locatie met redelijk veel privacy en behoorlijk groot (en ten dele diep) zwembad en een vriendelijke (rap Frans sprekende) eigenaar. Door de dikke muren blijft het ook op warme dagen binnen lekker koel. Goede WIFI verbinding. Minpuntjes zijn wel dat het zwembad niet regelmatig wordt schoongemaakt, de ligging direct aan een doorgaande weg waar het (vracht)verkeer met toegestane hoge snelheid voorbij rijdt en de hoeveelheid en diversiteit aan vliegende insecten (dus ramen en deuren dicht houden). Gedurende de dagen dat er rondom gehooid wordt, is het met de relatieve rust en privacy wel minder gesteld. 
  | 
			
				  W.F.O. Albrechts - aankomst: 5/6/2010 Bestemming was top, Ondanks het uitzonderlijk slechte weer in septmber zeer veel te bezoeken. Huisje was top, alles aanwezig.  Eigenaars zijn zeer sympathiek en wonen aan de achterkant van de villa. Zwembad was top. Confort héél goed. 
  |