Beschrijving
Vakantie vieren op een gerenommeerd wijndomein. Dat kan bij deze woning bij Murviel-les-Béziers (4 km)! Dit wijndomein produceert al vijf generaties lang wijn en de historie is op het gehele terrein terug te vinden. Er is zelfs een kerkje dat vroeger bedoeld was voor de druivenplukkers. De verzorgde, geschakelde woning heeft een terras waar je 's avonds de zon tussen de wijngaarden kan zien zakken. De woning is van alle gemakken voorzien. Omgeven door een fraaie Franse tuin in de vorm van een labyrint. Neem een duik in het gezamenlijke zwembad aan de terraskant. Het zwembad ligt mooi verscholen tussen talloze olijfbomen.
Dan nog enkele tips in de omgeving! In Murviel-les-Béziers kun je terecht voor een bezoek aan de bakker en de boodschappen. Een potje tennis speel je bij St. Geniès-de-Fontedit (3 km). Golfbanen bij het sfeervolle Béziers.
Een dagje naar het strand aan de Middellandse Zee bij de toeristische plaatsen Valras-Plage (31 km) en Cap d'Agde (40 km). Kano varen bij Cessenon-sur-Orb (9 km) en een bezoek aan het boomklimpark (Béziersaventure) bij Béziers (19 km). Cultuur in de abdij van Fontcaude (14 km).
Indeling
Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche), toilet)
CD-speler, koffiezetapparaat, koelkast, vriezer, wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, 9 x 6 m., geopend van Mei t/m 1/2 Okt), traphekje
Het vakantiehuis
Meer:
-
Supermarkt:
4,00 km
Restaurants:
4,00 km
Openbaar vervoer:
-
Uitgaan:
-
Aan zee:
31,00 km
Mr Hamann - aankomst: 27/7/2024 Es ist een kleine paradijs!!! Wir kommen wieder! Garantie!
|
Ms Dop - aankomst: 25/6/2016 Het was een bijzondere ervaring om op een chateau te verblijven waar een stuk of 20 pauwen rondliepen. Een prachtige locatie, een soort hameau! Het huisje op zich was eenvoudig maar voldoende. Wij hadden geluk dat er die week geen `buren` waren. Als die er wel zijn zal de privacy vermoedelijk minder zijn. Al met al een fijne week daar in de Languedoc.
|
Mr Heusdens - aankomst: 21/5/2016 het interieur is erg ouderwets ingericht de banken zijn niet om op te zitten.
|
Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
Le lac du Salagou (Hérault) (Midi-Pyreneeën) -
afstand tot vakantiewoning: 25,52km
Rondom het meer zijn honden toegestaan, mits aangelijnd. Ze kunnen daar ook zwemmen, behalve op het hoofdstrand.