Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
702 reviews
Mijn vakantie ()

Fijne studio met groot terras en uitzicht

Huiscode:
HOPV-FR-55
1 Non Smoking

Aantal sterren:
Cajarc
4
1
1
1
40m²

kinderbed

Stap binnen in deze charmante studio op de begane, gelegen in het huis van de gastvrije Belgische eigenaars. Het biedt volledige privacy, maar weet dat ze klaarstaan voor al je vragen. De studio beschikt over een jeu de boules-baan en een royaal terras met adembenemend uitzicht over de vallei. Het knusse interieur omvat een goed uitgeruste keuken, eethoek, gezellige zithoek met slaapbank en een aparte slaapkamer met badkamer. Hier is comfort gegarandeerd! Cajarc, gelegen op een plateau boven de schilderachtige rivier de Lot, ligt als een verborgen juweel op slechts 14 km van het betoverende Saint-Cirq-Lapopie. Met het mystieke Rocamadour op 40 km afstand en de historische steden Figeac en Cahors binnen handbereik, is avontuur nooit ver weg. De adembenemende Pech-Merle grotten, gelegen in het regionaal natuurpark les Causses de Quercy, vormen een magisch decor voor onvergetelijke dagjes weg
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengen

Begane grond: (open keuken(broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, wc)) terras(privé), tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, jeu de boules baan, kinderbed (excl. beddengoed)

Sturkenboom - aankomst: 17/9/2023
Gastvrij, prachtig uitzicht, studio is schoon en comfortabel, ruim terras met zon en schaduw en ligbedjes, extra terras met hangmat. Vanuit de studio wandel en fietsmogelijkheden. Goed wandelpad naar het nabijgelegen gezellig dorp Cajarc aan de mooie rivier de Lot. Leuke stadjes met wekelijkse markten op rijafstand. Maar voor ons sprak de rust en de stilte het meest aan. Dank je wel, lieve Carine en Wim

Bloks - aankomst: 11/6/2023
We hebben het prima naar onze zin gehad en genoten van het overcomplete huis. Prima bed. Er ontbrak ons aan niets. Genieten van het prachtige uitzicht en de rust. Je hoort alleen de vogels fluiten. Wim en Carine zijn hele gastvrije en lieve mensen. Aanrader voor rust zoekers.

Thomas - aankomst: 18/8/2022
Schone, rustige plek dicht genoeg bij het dorp. In één woord: perfect!

maandag 13-5-2024
woensdag 15-5-2024
€ 204,41details

Handdoeken
Keukenlinnen

Deel

Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.