Add to favourites


Fijn klein vakantiehuis met gezamenlijk zwembad

HOPV-FR-7718
2 Non Smoking

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Lot
Plaats:
Dégagnac
Personen:
4
Honden :
2
Slaapkamers:
2
Badkamers:
1
Oppervlakte:
75m²
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Ja
Vragen?

internet
magnetron
tv
kinderbed




Beschrijving
Fijne vakantiewoning met gezamenlijke tuin en zwembad, BBQ en poolhouse . De woning beschikt over een typische Franse keuken , woon/eetkamer en twee slaapkamers, een badkamer en een privé tuin. Er zijn ook veel kinderspeeltoestellen, perfect voor een gezin. Geniet van de ruime faciliteiten en de ontspannende omgeving voor een onvergetelijke vakantie Domein Gaury in de Lot ( aan de grens met de Dordogne) bevat écht alle ingrediënten voor een geslaagde vakantie. Als gast beschik je over één van onze vijf ruime en gezellig ingerichte gites die voorzien zijn van alle comfort. Elke gite heeft een eigen privé terras en BBQ, volledig afgeschermd van de andere gites. Verpozen doe je op één van de zonneterrassen rond het verwarmd chloorvrij zwembad dat uitgerust is met poolhouse en zomerkeuken. Voor de kindjes is er het veilige speeltuintje met zandbak en veel speelgoed, voor grote speelvogels is er de pingpong- en kickertafel en de petanquebaan. Maar de allergrootste troef van het domein is ongetwijfeld z'n groene omgeving en rustige ligging. De gites zijn ideaal voor families met kinderen, maar ook fiets- en motorliefhebbers hebben aan ons een goed adres vanwege de extra garage waarin fietsen en motors veilig kunnen worden geparkeerd. Ook wandelaars, cultuurliefhebbers en ruiters (er is een manège in de buurt die tochten organiseert) zijn hier vaak en graag geziene gasten
Op zondag, paasmaandag en pinkstermaandag is de check out uiterlijk om 18:00 uur De accommodatie bestaat uit meerdere aparte wooneenheden die niet direct onderling verbonden zijn Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Meer info 

Indeling
Begane grond: woonkamer met TV, kachel(hout), zithoek , keuken met eettafel, kookplaat, waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, koelkast, citruspers , slaapkamer met 2-pers. bed , slaapkamer met 2x 1-pers. bed , badkamer met douche, wastafel buitenkeuken(gedeeld met andere gasten), terras(privé), terras(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), 2x parking, trampoline(gedeeld met andere gasten), parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd, geopend van Mei t/m half Sep), jeu de boules baan(gedeeld met andere gasten), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten), glijbaan(gedeeld met andere gasten), 1x kinderbed (excl. beddengoed)(tegen betaling), Schommel

De woning wordt u aangeboden door: Villa for you
  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
-
Supermarkt:
7,20 km
Restaurants:
2,40 km
Openbaar vervoer:
0,60 km
Uitgaan:
-
Aan zee:
-

Ervaringen met honden voor deze accommodatie

  Riemens - aankomst: 12/7/2025
Wij hebben 2 heerlijke weken gehad. Qua onderhoud moet er nog wel wat gebeuren om alles weer even netjes te krijgen. Yves de eigenaar is hier druk mee en doet zijn best om te zorgen dat het je aan niets ontbreekt. De kinderen hebben heerlijk gezwommen in het zwembad en genoten van de jacuzzi. In de omgeving is veel te beleven wel is een auto noodzakelijk. De broodjes service die yves ons aanbood was top. Elke ochtend kregen we (vooraf opgegeven wat je wil) verse broodjes van de bakker. Bedankt Yves en de lieve Paulette (hond) voor de 2 heerlijke weken.


Overige ervaringen voor deze accommodatie
























































































Beschikbaarheid

Uw gekozen periode


maandag 9-2-2026
(tussen 16:00 en 18:00)
woensdag 11-2-2026
(tot 10:00)
Andere datum?
€ 388,90 € 450,80
details
U bespaart 14%

Boek nu



Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


Optionele services
Huisdieren:
Max. 2 huisdieren; gratis
Kinderbed:
€ 25/verblijf
Wasmachine:
€ 7,50/was

Prijs inclusief:
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Handdoeken
Toeristenbelasting
Verwarmen zwembad


Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.