Add to favourites


Knus vakantiehuis met gezamenlijk zwembad

HOPV-FR-19569
2 Non Smoking

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Lot
Plaats:
Dégagnac
Personen:
2
Honden :
2
Slaapkamers:
1
Badkamers:
1
Oppervlakte:
40m²
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Nee
Vragen?

internet
magnetron
tv
kinderbed




Beschrijving
Domein Gaury in de Lot ( aan de grens met de Dordogne) bevat écht alle ingrediënten voor een geslaagde vakantie. Als gast beschik je over één van de drie gezellig ingerichte gites. Deze fijne knusse vakantiewoning met gezamenlijke tuin en zwembad, BBQ en poolhouse . De woning beschikt over een typische Franse keuken , woon/eetkamer en een slaapkamer, een badkamer en een privé terras. Geniet van de ruime faciliteiten en de ontspannende omgeving voor een onvergetelijke vakantie Elke gite heeft een eigen privé terras en BBQ, volledig afgeschermd van de andere gites. Verpozen doe je op één van de zonneterrassen rond het verwarmd chloorvrij zwembad dat uitgerust is met poolhouse en zomerkeuken. Voor de kindjes is er het veilige speeltuintje met zandbak en veel speelgoed, voor grote speelvogels is er de pingpong- en kickertafel en de petanquebaan. Maar de allergrootste troef van het domein is ongetwijfeld z'n groene omgeving en rustige ligging. De gites zijn ideaal voor families met kinderen, maar ook fiets- en motorliefhebbers hebben aan ons een goed adres vanwege de extra garage waarin fietsen en motors veilig kunnen worden geparkeerd. Ook wandelaars, cultuurliefhebbers en ruiters (er is een manège in de buurt die tochten organiseert) zijn hier vaak en graag geziene gasten
Op zondag, paasmaandag en pinkstermaandag is de check out uiterlijk om 18:00 uur De accommodatie bestaat uit meerdere aparte wooneenheden die niet direct onderling verbonden zijn Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Meer info 

Indeling
Begane grond: woonkamer met TV, zithoek , keuken met eettafel, kookplaat(2 kookplaten, elektrisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, koelkast(+ vriesvak), koelkast(+ vriesvak), citruspers , slaapkamer met 2-pers. bed , badkamer met douche, wastafel buitenkeuken(gedeeld met andere gasten), terras(privé), terras(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), 2x parking, trampoline(gedeeld met andere gasten), parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd, geopend van Mei t/m half Sep), jeu de boules baan(gedeeld met andere gasten), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten), glijbaan(gedeeld met andere gasten), 1x kinderbed (excl. beddengoed)(tegen betaling), Schommel

De woning wordt u aangeboden door: Villa for you
  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
-
Supermarkt:
7,20 km
Restaurants:
2,40 km
Openbaar vervoer:
0,60 km
Uitgaan:
-
Aan zee:
-

































































Beschikbaarheid

Uw gekozen periode


maandag 9-2-2026
(tussen 16:00 en 18:00)
woensdag 11-2-2026
(tot 10:00)
Andere datum?
€ 206,32 € 231,33
details
U bespaart 11%

Boek nu



Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


Optionele services
Huisdieren:
Max. 2 huisdieren; gratis
Kinderbed:
€ 25/verblijf
Zonnebank:
€ 7,50/keer

Prijs inclusief:
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Handdoeken
Toeristenbelasting
Verwarmen zwembad


Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.