Vakantiehuis op klein park met zwembad in de Lot

HOPV-FR-53
1 Non Smoking

Lacapelle Marival
6
1
3
Airco:
130m²

Dit leuke vakantiehuis is gelegen op een ontzettend leuk vakantiepark in de Lot. Het vakantiehuis is geschikt voor 6 personen en heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers. Een heerlijk eigen terras met uitzicht over het prachtige landschap. Het park beschikt over een prachtig verwarmd zwembad met peuter bad, speeltuin voor de kleintjes en genoeg sportmogelijkheden zoals tennis, basketbal, voetbal en noem maar op. Je zult je hier niet vervelen! In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen , wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, en prachtig landschap met wijngaarden en prachtige rivieren. Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop leuke terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk. Geniet van de lokale heerlijkheden zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors. De omgeving is perfect voor leuke tripjes. Een dagje Rocamadour, een stedentripje naar Cahors of Toulouse, of met de kids naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein zijn erg leuk
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden

Begane grond: open keuken met fornuis(inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat(pads), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , woon/eetkamer met TV(geen Nederlandse zender(s)), eettafel, zithoek , slaapkamer met stapelbed , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel, wc , airconditioning Op de 1e etage: zitkamer met TV(geen Nederlandse zender(s)), zithoek , slaapkamer met 2x 1-pers. bed , badkamer met douche, wastafel, wc terras, tuin(privé, niet omheind), tuinmeubilair, 1x parking, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.8m, geopend van Mei t/m Sep), glijbaan

1,60 km
0,61 km
10,60 km

  Terfaia - aankomst: 22/7/2023
Zeer aangenaam vakantiedorp Zeer rustig, niets om over te klagen Het huis was goed ingedeeld, er ontbrak niets en elke slaapkamer had een eigen wastafel en douche??

zondag 01-02-2026  tot  woensdag 04-02-2026
(3 overnachtingen)€ 333,15
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 05-02-2026
(4 overnachtingen)€ 395,21
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 06-02-2026
(5 overnachtingen)€ 457,25
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 07-02-2026
(6 overnachtingen)€ 519,30
zondag 01-02-2026  tot  zondag 08-02-2026
(7 overnachtingen)€ 581,34
zondag 01-02-2026  tot  maandag 09-02-2026
(8 overnachtingen)€ 643,41
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 10-02-2026
(9 overnachtingen)€ 705,45
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 11-02-2026
(10 overnachtingen)€ 767,51
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 12-02-2026
(11 overnachtingen)€ 829,55
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 13-02-2026
(12 overnachtingen)€ 891,60
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 14-02-2026
(13 overnachtingen)€ 953,66
zondag 01-02-2026  tot  zondag 15-02-2026
(14 overnachtingen)€ 1.015,71
zondag 01-02-2026  tot  maandag 16-02-2026
(15 overnachtingen)€ 1.077,76
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 17-02-2026
(16 overnachtingen)€ 1.139,81
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 18-02-2026
(17 overnachtingen)€ 1.201,85
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 19-02-2026
(18 overnachtingen)€ 1.263,91
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 20-02-2026
(19 overnachtingen)€ 1.325,96
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 21-02-2026
(20 overnachtingen)€ 1.388,01
zondag 01-02-2026  tot  zondag 22-02-2026
(21 overnachtingen)€ 1.450,06
zondag 01-02-2026  tot  maandag 23-02-2026
(22 overnachtingen)€ 1.512,11
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 24-02-2026
(23 overnachtingen)€ 1.574,16
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 25-02-2026
(24 overnachtingen)€ 1.636,22
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 26-02-2026
(25 overnachtingen)€ 1.698,26
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 27-02-2026
(26 overnachtingen)€ 1.760,32
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 28-02-2026
(27 overnachtingen)€ 1.822,36
zondag 01-02-2026  tot  zondag 01-03-2026
(28 overnachtingen)€ 1.884,43

zondag 1-2-2026
woensdag 4-2-2026
€ 333,15 € 370,63
details
U bespaart 10%

Handdoeken :
Zelf meenemen
Keukenlinnen:
Zelf meenemen

Verwarming/Energie
Verwarmen zwembad