Prachtig huis op vakantiepark met zwembad

HOPV-FR-49

Lacapelle Marival
8
3
Airco:
140m²

Voel je direct bij binnenkomst welkom in dit heerlijke vakantieoord! Het beschikt over een verwarmd zwembad en biedt volop mogelijkheden voor alle leeftijden. Sportliefhebbers kunnen hun energie kwijt tijdens een potje tennis, voetbal of basketbal. Vanaf je privéterras, met een adembenemend uitzicht, hef je het glas op deze geweldige plek in de Lot-regio! Op een steenworp afstand bevindt zich het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, bekroond als een van de mooiste dorpjes in Frankrijk. Dwaal door schilderachtige straatjes en geniet op gezellige terrasjes van lokale lekkernijen. Te midden van dit alles ligt het park, een oase van vertier nabij het charmante Rocamadour. Ontdek de magische Padirac-grotten en breng een dag door in Cahors of Toulouse. Een wereld van mogelijkheden wacht op jou!
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen

Begane grond: woonkamer met TV(digital) , eetkamer, open keuken met kookplaat(inductie), koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer , slaapkamer met badkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), douche, wastafel , wc, airconditioning Op de 1e etage: slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), stapelbed(90 x 200 cm) , slaapkamer met badkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), douche, wastafel , wc, airconditioning terras, tuin(niet omheind), tuinmeubilair, 1x parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten)

0,50 km
10,70 km

  Montens - aankomst: 28/8/2023
Het huis was zeker in orde en groot genoeg voor met 4 volwassenen en twee honden. Een leuk en rustig vakantiedomein. Hele goede service en goede hulp indien nodig! Zeker voor herhaling vatbaar!

  Mulder - aankomst: 17/8/2024
Fantastisch plekje! Heerlijk groot veld voor de deur waar onze kinderen (2 en 4 jaar) konden rennen, fietsen, tennissen, voetballen en spelen. Huisje is erg raam en goed en compleet ingericht. De airco was een zeer welkome verrassing! De bedden zijn heerlijk en alles is goed onderhouden. Het park is netjes en de parkbeheerder erg vriendelijk. In de omgeving is genoeg te doen.

  Larigaldie - aankomst: 11/4/2023
Een rustige en prachtige plek.

dinsdag 3-2-2026
vrijdag 6-2-2026
€ 347,48 € 388,53
details
U bespaart 11%

Handdoeken :
Zelf meenemen
Keukenlinnen:
Zelf meenemen

Verwarming/Energie
Verwarmen zwembad