Combinatie van 2 huizen op vakantiepark

HOPV-FR-50

Lacapelle Marival
14
5
4
300m²

Wat een plaatje hè? Deze 2 aangrenzende vakantiehuizen op een charmant vakantiepark in de Lot-regio hebben een lichte inrichting. Het ene huis biedt plaats aan 8 personen en het andere aan 6 personen, waarmee het ideaal is voor 2 gezinnen. Beide hebben een eigen terras met uitzicht. Het park biedt een verwarmd zwembad met peuterbad, een speeltuin en tennis-, basketbal- en voetbalfaciliteiten. Er is geen deur die de accommodaties met elkaar verbindt In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, en prachtig landschap met wijngaarden en prachtige rivieren. Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop leuke terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk. Geniet van de lokale heerlijkheden zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors. De omgeving is perfect voor leuke tripjes. Een dagje Rocamadour, een stedentripje naar Cahors of Toulouse, of met de kids naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein zijn erg leuk
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt De accommodatie bestaat uit meerdere aparte wooneenheden die niet direct onderling verbonden zijn De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen

Begane grond: open keuken met kookplaat(inductie), koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, 2x wastafel , 2x woon/eetkamer, slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, douche, wc , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, douche, wc Op de 1e etage: slaapkamer met 2-pers. bed, 2-pers. hoogslaper , slaapkamer met 2x 1-pers. bed, stapelbed , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed, douche, wastafel , badkamer met ligbad, 2x wastafel, wc , wc terras, tuin(niet omheind), tuinmeubilair, 1x parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten)

0,50 km
10,70 km

  Ghysebrechts - aankomst: 20/7/2024
Het huis zag er perfect uit zoals op de fotos.  Perfect in orde en prima uitgerust. Heel rustig en ruim domein.

  FARGES - aankomst: 26/5/2023
Villa zoals beschreven. Zeer goede ontvangst. Zeer schoon en functioneel huis.

dinsdag 3-2-2026
vrijdag 6-2-2026
€ 599,38 € 682,17
details
U bespaart 12%

Handdoeken :
Zelf meenemen
Keukenlinnen:
Zelf meenemen

Verwarmen zwembad