Add to favourites


Modern huis op klein vakantiepark met zwembad

HOPV-FR-6796
2 Non Smoking

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Lot
Plaats:
Lacapelle Marival
Personen:
8
Honden :
2
Slaapkamers:
3
Badkamers:
2
Airco:
Ja
Oppervlakte:
130m²
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Nee
Vragen?

internet
magnetron
tv
vaatwasser




Beschrijving
Ruim en modern vakantiehuis wat recentelijk is gerenoveerd. Het is gelegen op een gezellig klein vakantiepark met verwarmd zwembad: een waar speelparadijs voor de kleintjes, maar ook voor de sportfanaten. Je kunt er tennissen, basketballen en voetballen. Op je privéterras geniet je van een weids uitzicht terwijl je proost met een verfrissend drankje. Een magische belevenis in de schitterende Lot-regio! Lacaelle Marival is een prachtig middeleeuws stadje met ontzettend veel charme! Geniet van een wir war van kleine straatjes, beeldige pleintjes en gezellige terrasjes. Rocamadour, de heilige stad, hoog op de rotsen, op slechts 26 km, de grotten van Padirac op 20 km en Saint Cirq Lapopie op slechts 35 km. De mooiste plekjes van Zuid West Frankrijk in de directe omgeving!!
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen

Indeling
Begane grond: open keuken met fornuis(inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat(pads), oven(elektrisch), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , woon/eetkamer met TV(satelliet), eettafel, zithoek , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel, wc , berging, airconditioning Op de 1e etage: gang, slaapkamer met 2x 1-pers. bed, 2-pers. hoogslaper , slaapkamer met 2x 1-pers. bed , badkamer met douche, wastafel, wc , airconditioning tuin(niet omheind), tuinmeubilair, ligbedden, 5x parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.8m, geopend van Mei t/m Sep)

De woning wordt u aangeboden door: Villa for you
  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
-
Supermarkt:
1,40 km
Restaurants:
0,77 km
Openbaar vervoer:
10,80 km
Uitgaan:
-
Aan zee:
-

Ervaringen met honden voor deze accommodatie

Overige ervaringen voor deze accommodatie

  Vlastuin - aankomst: 9/8/2025
Le Lac blue is een klein schalig park met een ontzettend aardige parkbeheerder. Het huis waarin wij zaten was een gerenoveerd huis. Mooi, schoon en voldoende keukenspullen. Op beide verdiepingen een airco wat fijn was ivm de hitte. Een plons in het zwembad was ook erg lekker. Fijn dat het dagelijks schoongemaakt werd, heerlijk fris! In de omgeving echt zat te doen. Een heerlijke, relaxe en rustige vakantie gehad.































































































Beschikbaarheid

zondag 01-02-2026  tot  woensdag 04-02-2026
(3 overnachtingen)€ 347,48
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 05-02-2026
(4 overnachtingen)€ 414,30
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 06-02-2026
(5 overnachtingen)€ 481,13
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 07-02-2026
(6 overnachtingen)€ 547,96
zondag 01-02-2026  tot  zondag 08-02-2026
(7 overnachtingen)€ 614,78
zondag 01-02-2026  tot  maandag 09-02-2026
(8 overnachtingen)€ 681,60
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 10-02-2026
(9 overnachtingen)€ 748,43
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 11-02-2026
(10 overnachtingen)€ 815,25
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 12-02-2026
(11 overnachtingen)€ 882,08
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 13-02-2026
(12 overnachtingen)€ 948,91
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 14-02-2026
(13 overnachtingen)€ 1.015,73
zondag 01-02-2026  tot  zondag 15-02-2026
(14 overnachtingen)€ 1.082,56
zondag 01-02-2026  tot  maandag 16-02-2026
(15 overnachtingen)€ 1.149,39
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 17-02-2026
(16 overnachtingen)€ 1.216,21
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 18-02-2026
(17 overnachtingen)€ 1.283,03
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 19-02-2026
(18 overnachtingen)€ 1.349,86
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 20-02-2026
(19 overnachtingen)€ 1.416,68
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 21-02-2026
(20 overnachtingen)€ 1.483,51
zondag 01-02-2026  tot  zondag 22-02-2026
(21 overnachtingen)€ 1.550,34
zondag 01-02-2026  tot  maandag 23-02-2026
(22 overnachtingen)€ 1.617,15
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 24-02-2026
(23 overnachtingen)€ 1.683,98
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 25-02-2026
(24 overnachtingen)€ 1.750,81
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 26-02-2026
(25 overnachtingen)€ 1.817,64
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 27-02-2026
(26 overnachtingen)€ 1.884,47
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 28-02-2026
(27 overnachtingen)€ 1.951,29
zondag 01-02-2026  tot  zondag 01-03-2026
(28 overnachtingen)€ 2.018,12

Uw gekozen periode


zondag 1-2-2026
(tussen 16:00 en 18:00)
woensdag 4-2-2026
(tot 10:00)
Andere datum?
€ 347,48 € 388,53
details
U bespaart 11%

Boek nu



Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


Optionele services
Handdoeken :
Zelf meenemen
Keukenlinnen:
Zelf meenemen

Prijs inclusief:
Verwarming/Energie
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Verwarmen zwembad
Huisdieren


Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.