Prachtig huis op vakantiepark met zwembad

HOPV-FR-19335

Lacapelle Marival
8
3
Airco:
130m²

kinderbed
kinderstoel

Voel je direct bij binnenkomst welkom in dit heerlijke vakantieoord! Het beschikt over een verwarmd zwembad en biedt volop mogelijkheden voor alle leeftijden. Sportliefhebbers kunnen hun energie kwijt tijdens een potje tennis, voetbal of basketbal. Vanaf je privéterras, met een adembenemend uitzicht, hef je het glas op deze geweldige plek in de Lot-regio! Op een steenworp afstand bevindt zich het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, bekroond als een van de mooiste dorpjes in Frankrijk. Dwaal door schilderachtige straatjes en geniet op gezellige terrasjes van lokale lekkernijen. Te midden van dit alles ligt het park, een oase van vertier nabij het charmante Rocamadour. Ontdek de magische Padirac-grotten en breng een dag door in Cahors of Toulouse. Een wereld van mogelijkheden wacht op jou!
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen

Begane grond: open keuken met fornuis(inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven(elektrisch), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , woon/eetkamer met TV(satelliet), eettafel, zithoek , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed(180 x 200 cm), douche, wastafel, wc , berging, airconditioning Op de 1e etage: gang, slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), 2-pers. hoogslaper , slaapkamer met 2-pers. bed(160 x 200 cm) , badkamer met douche, wastafel, wc , airconditioning tuin(privé, niet omheind), tuinmeubilair, ligbedden, 5x parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.8m, geopend van Mei t/m Sep), 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel

1,40 km
0,66 km
10,70 km

zondag 01-02-2026  tot  woensdag 04-02-2026
(3 overnachtingen)€ 347,48
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 05-02-2026
(4 overnachtingen)€ 414,30
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 06-02-2026
(5 overnachtingen)€ 481,13
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 07-02-2026
(6 overnachtingen)€ 547,96
zondag 01-02-2026  tot  zondag 08-02-2026
(7 overnachtingen)€ 614,78
zondag 01-02-2026  tot  maandag 09-02-2026
(8 overnachtingen)€ 681,60
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 10-02-2026
(9 overnachtingen)€ 748,43
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 11-02-2026
(10 overnachtingen)€ 815,25
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 12-02-2026
(11 overnachtingen)€ 882,08
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 13-02-2026
(12 overnachtingen)€ 948,91
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 14-02-2026
(13 overnachtingen)€ 1.015,73
zondag 01-02-2026  tot  zondag 15-02-2026
(14 overnachtingen)€ 1.082,56
zondag 01-02-2026  tot  maandag 16-02-2026
(15 overnachtingen)€ 1.149,39
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 17-02-2026
(16 overnachtingen)€ 1.216,21
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 18-02-2026
(17 overnachtingen)€ 1.283,03
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 19-02-2026
(18 overnachtingen)€ 1.349,86
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 20-02-2026
(19 overnachtingen)€ 1.416,68
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 21-02-2026
(20 overnachtingen)€ 1.483,51
zondag 01-02-2026  tot  zondag 22-02-2026
(21 overnachtingen)€ 1.550,34
zondag 01-02-2026  tot  maandag 23-02-2026
(22 overnachtingen)€ 1.617,15
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 24-02-2026
(23 overnachtingen)€ 1.683,98
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 25-02-2026
(24 overnachtingen)€ 1.750,81
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 26-02-2026
(25 overnachtingen)€ 1.817,64
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 27-02-2026
(26 overnachtingen)€ 1.884,47
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 28-02-2026
(27 overnachtingen)€ 1.951,29
zondag 01-02-2026  tot  zondag 01-03-2026
(28 overnachtingen)€ 2.018,12

zondag 1-2-2026
woensdag 4-2-2026
€ 347,48 € 388,53
details
U bespaart 11%

Handdoeken :
Zelf meenemen
Keukenlinnen:
Zelf meenemen

Verwarming/Energie