Add to favourites


Groot authentiek sfeervol huis met privézwembad

HOPV-FR-7413
2 Non Smoking

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Lot
Plaats:
Marminiac
Personen:
10
Honden :
2
Slaapkamers:
3
Badkamers:
2
Airco:
Ja
Oppervlakte:
240m²
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Nee
Privé zwembad:
Ja
Vragen?

internet
dvd speler
magnetron
tv
vaatwasser
privé zwembad
kinderbed
kinderstoel




Beschrijving
Werkelijk 1 van de betere huizen en met zoveel authentieke charme!! Het is een heerlijk ruim huis daterend van de 17de eeuw, met een schitterend uitzicht, superschoon en een uitstekend voorbeeld van een landhuis in de Périgord. De authentieke elementen zijn bewaard zoals de grote schouwen, balkenplafonds, houten vloeren en het gehele interieur is daarop aangepast, maar wel met hedendaags comfort. U heeft een groot privézwembad, een ruime tuin en alle privacy en rust dus een perfecte vakantie! Het dorpje Marminiac is klein maar Cazals ligt vlakbij en heeft alle faciliteiten, een prima bakker, restaurantjes en op zondag een gezellige markt. Er is een groot meer waar je waterfietsen kunt huren en kunt zwemmen. Villefranche du Périgord is een oude Bastide, en heeft een mooi stadsplein met een goed restaurant, diverse winkeltjes en een overdekte markt. Bezoek de stadjes Domme met een schitterend uitzicht over de vallei van de Dordogne, en natuurlijk Sarlat met zijn zaterdagochtend markt
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen

Indeling
Begane grond: woonkamer met 2-pers. bed(vide, 140 x 190 cm), TV, zithoek, DVD-speler, CD-speler, biljart , eetkamer met eettafel , keuken met fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , wasdroger, wasmachine, terras Op de 1e etage: slaapkamer met 2-pers. bed(140 x 190 cm), airconditioning, 1x kinderbed (excl. beddengoed) , slaapkamer met 2-pers. bed(140 x 190 cm), airconditioning , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 190 cm), 2-pers. bed(160 x 200 cm), airconditioning , badkamer met bad met douche, douche, wastafel , badkamer met douche, wastafel, wc , wc, verwarming(elektrisch) terras, tuin(deels omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), 4x parking, parasol, zwembad(privé, verwarmbaar, 12 x 6 m., diepte: 0.5 - 2.0m, geopend van Mei t/m Okt), speeltoestellen, biljart, 1x kinderstoel

De woning wordt u aangeboden door: Villa for you
  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
-
Supermarkt:
6,30 km
Restaurants:
1,00 km
Openbaar vervoer:
14,50 km
Uitgaan:
-
Aan zee:
-

















































































































Beschikbaarheid

Uw gekozen periode


zondag 17-5-2026
(tussen 16:00 en 19:00)
vrijdag 22-5-2026
(tot 10:00)
Andere datum?
€ 864,99details
Boek nu



Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


Optionele services
Handdoeken :
Zelf meenemen
Verwarmen zwembad:
€ 40/nacht


Bijkomende kosten
Borgsom:
€ 200

Prijs inclusief:
Hout
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Keukenlinnen
Toeristenbelasting
Huisdieren


Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.