Fraai landhuis met uitzicht en privézwembad

HOPV-FR-56
1 Non Smoking

Montcabrier
4
1
75m²
Privé zwembad:

dvd speler
privé zwembad

Met een rustige ligging, een goed uitgeruste keuken en een privézwembad is het ideaal voor gezinnen of koppels. De eigenaars, met 3 vriendelijke golden retrievers, een kat en 2 paarden, bieden privacy maar staan klaar voor vragen waar nodig. Vanwege de ligging op een helling is het verblijf niet geschikt voor kinderen onder de 8 jaar oud. Geniet van de serene sfeer en ontspan op de diverse terrassen met uitzicht over de vallei en bossen! Wandel door betoverende bossen en ontdek de charmante plaatsjes Prayssac en Puy L'Éveque langs de rivier de Lot. Je kunt er heerlijk vissen en een fiets- of wandeltocht door de natuur is ook de moeite waard. Gerenommeerde wijnboerderijen in de directe omgeving staan bekend om hun uitstekende Cahors-wijnen. Ga kajakken op de schilderachtige Dordogne, ontdek de pracht van Domme, Sarlat en Montpazier, en laat je smaakpapillen dansen op de levendige avondmarkten met lokale lekkernijen. Een wereld vol ervaringen wacht op je!
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar

keuken met waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven(elektrisch), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine, Blender, Staafmixer , woon/eetkamer met TV(Nederlandse zender(s), internationale zender(s)), eettafel(4 personen), zithoek, DVD-speler , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm) , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel, wc , badkamer met douche, wastafel, wc, haardroger , verwarming(elektrisch), 2x terras(overdekt), tuin(niet omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), 2x parking, zwembad(privé, wateralarm, 6 x 4 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Sep), hangmat, lounge set, horren

0,01 km
10,00 km
10,00 km
10,00 km
8,30 km

  Van Hulle - aankomst: 21/4/2025
Onze vakantie was echt super! De eigenaars waren ontzettend vriendelijk en hun drie honden waren echt een leuke toevoeging aan het verblijf. Ons zoontje vond het wel jammer dat het zwembad nog niet in gebruik was, want hij had zich enorm verheugd op spelen met zijn luchtmatras. Al bij al hebben we een heel fijne tijd gehad en genoten van de gastvrijheid en de rustige omgeving.

  Paulusma - aankomst: 26/9/2023
Wij hebben een heerlijke week gehad met onze hond Senna. Bij aankomst werden wij vriendelijk ontvangen door Jacqueline, kregen een rondleiding en er stond wat lekkers op ons te wachten wat wij op het dek kijkend naar de vallei en zonsondergang heerlijk hebben genuttigd. De dagen daarna waren ook fantastisch. De rust die wij hebben ervaren is ons positief bijgebleven. Het zwembad was schoon, het huis was schoon en de omgeving is prachtig. Ook in de omgeving van het huis is voldoende te beleven, zo hebben wij een mooie wandeling van 8km gemaakt op 10 minuten rijden. Wij zouden dit huis zeker aanraden en komen graag nog een keer terug!

  Boljé - aankomst: 20/9/2025
Geweldig ontvangst, een fijn huis. De eigenaren zijn fijne mensen, heel gastvrij.   Een gezellige beestenboel en mooie rustige lokatie. Genoeg te doen in de nabije omgeving.

  Kube - aankomst: 12/9/2025
Uitzonderlijk vriendelijke ontvangst met een zelfgemaakte quiche, zelfgebakken brood en jam van eigen oogst. Zoiets hebben we nog nooit meegemaakt in een vakantiehuis - dank je wel, Jaqueline. Het huis biedt altijd mooie zonnige of schaduwrijke plekjes en veel privacy. De drie golden retrievers zijn vriendelijk en braaf. Goed uitgeruste keuken, maar ook uitstekende restaurants in de buurt.

  Baarendse - aankomst: 20/8/2022
Ideale vakantiewoning om in alle rust te genieten van het mooie van de streek. Alles is aanwezig, en de eigenaars zijn heel vriendelijk!

  Thierer - aankomst: 2/7/2022
Warme gastheren! Fantastische locatie! Rust en ontspanning gegarandeerd! Absoluut aan te bevelen!

  Roest - aankomst: 7/5/2022
Alles klopte, perfect. Ook prettige mensen.

woensdag 01-04-2026  tot  zondag 05-04-2026
(4 overnachtingen)€ 640,27
woensdag 01-04-2026  tot  maandag 06-04-2026
(5 overnachtingen)€ 769,08
woensdag 01-04-2026  tot  dinsdag 07-04-2026
(6 overnachtingen)€ 897,90
woensdag 01-04-2026  tot  woensdag 08-04-2026
(7 overnachtingen)€ 1.026,71
woensdag 01-04-2026  tot  donderdag 09-04-2026
(8 overnachtingen)€ 1.155,53
woensdag 01-04-2026  tot  vrijdag 10-04-2026
(9 overnachtingen)€ 1.284,35
woensdag 01-04-2026  tot  zaterdag 11-04-2026
(10 overnachtingen)€ 1.413,17
woensdag 01-04-2026  tot  zondag 12-04-2026
(11 overnachtingen)€ 1.541,99
woensdag 01-04-2026  tot  maandag 13-04-2026
(12 overnachtingen)€ 1.670,80
woensdag 01-04-2026  tot  dinsdag 14-04-2026
(13 overnachtingen)€ 1.799,62
woensdag 01-04-2026  tot  woensdag 15-04-2026
(14 overnachtingen)€ 1.928,43
woensdag 01-04-2026  tot  donderdag 16-04-2026
(15 overnachtingen)€ 2.057,25
woensdag 01-04-2026  tot  vrijdag 17-04-2026
(16 overnachtingen)€ 2.186,06
woensdag 01-04-2026  tot  zaterdag 18-04-2026
(17 overnachtingen)€ 2.314,88
woensdag 01-04-2026  tot  zondag 19-04-2026
(18 overnachtingen)€ 2.443,70
woensdag 01-04-2026  tot  maandag 20-04-2026
(19 overnachtingen)€ 2.572,52
woensdag 01-04-2026  tot  dinsdag 21-04-2026
(20 overnachtingen)€ 2.701,34
woensdag 01-04-2026  tot  woensdag 22-04-2026
(21 overnachtingen)€ 2.830,15
woensdag 01-04-2026  tot  donderdag 23-04-2026
(22 overnachtingen)€ 2.958,97
woensdag 01-04-2026  tot  vrijdag 24-04-2026
(23 overnachtingen)€ 3.087,78
woensdag 01-04-2026  tot  zaterdag 25-04-2026
(24 overnachtingen)€ 3.216,60
woensdag 01-04-2026  tot  zondag 26-04-2026
(25 overnachtingen)€ 3.345,42
woensdag 01-04-2026  tot  maandag 27-04-2026
(26 overnachtingen)€ 3.474,23
woensdag 01-04-2026  tot  dinsdag 28-04-2026
(27 overnachtingen)€ 3.603,05
woensdag 01-04-2026  tot  woensdag 29-04-2026
(28 overnachtingen)€ 3.731,87

woensdag 1-4-2026
zondag 5-4-2026
€ 640,27details

Handdoeken