Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
706 reviews
Mijn vakantie ()
Add to favourites

Moderne villa met privézwembad en tuin

Huiscode:
HOPV-FR-2955
1 Non Smoking

Aantal sterren:
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Lot
Plaats:
Saint Pierre Lafeuille
Omheinde tuin:
Ja
Wifi:
Ja
Privé zwembad:
Ja
Personen:
6
Honden :
1
Slaapkamers:
3
Airco:
Ja
Badkamers:
2
Oppervlakte:
200m²
Vragen?

internet
magnetron
tv
vaatwasser
privé zwembad
kinderbed
kinderbox
kinderstoel


Beschrijving
Ervaar rust en weids uitzicht vanuit dit moderne vakantiehuis met een royale woonkamer en goed uitgeruste keuken. Een grote slaapkamer met airconditioning (tegen betaling - vraag ernaar bij de beheerder) en badkamer en suite bevindt zich op de begane grond, terwijl de eerste verdieping 2 slaapkamers en een tweede badkamer herbergt, inclusief een babykamer. Het grote terras is voorzien van een Weber barbecue en het grenst aan het ruime zwembad. Hier ontstaan de mooiste herinneringen! De villa ligt op een steenworp afstand van Cahors, beroemd om zijn wijn en de Pont Valentré, een imposante brug met diverse sluizen over de rivier de Lot. De omgeving is bijzonder uitgestrekt en maakt nog net deel uit van de grootse Causses de Gramat: een 350 meter hoog kalkplateau met rotswanden zo hoog dat zelfs berggeiten ervan schrikken. Ga op ontdekkingsreis langs Saint Cirq Lapopie en Rocamadour en maak kennis met de historie van de regio. Het kasteel van Bonaguil, een 13e-eeuwse parel, staat daar majestueus te pronken. In de zomermaanden komt het gebied tot leven met marktjes, eetfestijnen (met avondsnacks en live muziek, omdat eten zonder deuntje saai is), en rommelmarkten. Je kunt ook lekker achteroverleunen op een terrasje met een drankje naar keuze
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt I.v.m. rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet toegestaan In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek

Indeling
Begane grond: (woonkamer(TV(smart TV, Nederlandse zender(s), internationale zender(s)), zithoek), eetkamer(eettafel), keuken(broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), douche, wastafel, wc, airconditioning), wc) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), badkamer(douche, wastafel, wc)) Kelder: (wasruimte) eettafel(6 personen), terras, tuin(hond kan niet weglopen, omheind), tuinmeubilair, 6x ligbedden, BBQ(houtskool), parking, parasol, zwembad(privé, wateralarm, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Sep), kinderbed (excl. beddengoed), kinderstoel, kinderbox

  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
-
Supermarkt:
-
Restaurants:
-
Openbaar vervoer:
-
Uitgaan:
-
Aan zee:
-

Ervaringen met honden voor deze accommodatie

Overige ervaringen voor deze accommodatie

Kramer - aankomst: 19/8/2023
Heerlijk huis, erg mooi uitzicht en heerlijk de avond zon. Helaas alleen airco in de ouderslaapkamer. Geen airco boven. Ondanks het feit dat er een kamer is. Is het huis niet erg vriendelijk. Geen hekje rond terras en stijle trap. Ook binnen veel meubels met scherpe stalen punten. Ook bleek er geen gas bbq te zijn, zoals op de foto’s, maar een kleine kolen bbq, tegenvaller. Ander klein nadeel: De wifi was heel erg traag. Het mooie uitzicht, fijne bedden en ruime keuken waren er prettig. Broodjes halen bij de camping op loopafstand en met de auto ben je zo bij de supermarkt.



















































































Beschikbaarheid

Uw gekozen periode


zaterdag 4-5-2024
(tussen 16:00 en 18:00)
zaterdag 11-5-2024
(tot 10:00)

Optionele services
Airconditioning:
Tegen lokaal tarief

Prijs inclusief:
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Handdoeken
Keukenlinnen
Toeristenbelasting
Huisdieren


Deel

Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.