Prachtig manoir met uitzicht en privézwembad

HOPV-FR-7522
3 Non Smoking

Savignac-de-Duras
6
3
3
Airco:
150m²
Privé zwembad:

openhaard
bbq
privé zwembad
kinderbed
kinderstoel

Dit prachtige huis bevindt zich op een manoir van rond de 22 ha, met landerijen, bos en zelfs een eigen wijngaard! Het huis is hedendaags modern ingericht, met behoud van zijn authenticiteit. U heeft de beschikking over een nieuw zwembad, en de kinderen kunnen zich prima vermaken rond het huis, in de tuin en de velden rondom. Ervaar de stilte en de vergezichten, en neem vooral de tijd om te genieten van al dit moois onder het genot van een mooi glas wijn. Een vakantie om nooit te vergeten! Saint Emilion is op een 1.5 uur rijden en is de wijnhoofstad van Frankrijk. Bezoek het oude centrum met middeleeuwse straatjes, gezellige pleintjes en wijnproeverijen. U kunt daar natuurlijk ook goed wijn kopen! Monsegur, Marmande, Sainte Foy la Grande zijn op 20 min rijden en zeer de moeite waard! Bezoek tevens Bordeaux, op 1.5 uur afstand, zeer de moeite waard om op zondagochtend naar de grote eetmarkt langs het kanaal te gaan. Daarnaast heeft Bordeaux de grootste winkelstraat van Europa!
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar

Begane grond: woonkamer met TV(smart TV), open haard, zithoek, bar , open keuken met eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie Op de 1e etage: slaapkamer met 2x 1-pers. bed, airconditioning , slaapkamer met 2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning , slaapkamer met 2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning , badkamer met douche, wastafel, wc , badkamer met bad met douche, wastafel, wc terras, tuin(niet omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), 1x parking, parasol, zwembad(privé, wateralarm, 8 x 4 m., diepte: 1.7m, geopend van Mei t/m Sep), 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel

3,50 km
2,20 km
19,00 km

  Pabbruwee - aankomst: 7/9/2024
Bij aankomst werden we zeer hartelijk ontvangen door de eigenaar. Aan alles is gedacht! Bij aankomst staan de basis behoeften al voor je klaar (frisdrank, flesje gekoelde rosé, paar koude pilsjes). Schitterende woonkamer met prachtige openhaard. De moderne keuken is heerlijk en gezellig en werkelijk alles is aanwezig. Mooi servies, goede wijnglazen, kruiden, pannen, noem het maar op en het is er. De slaapkamers zijn ruim en smaakvol ingericht en voorzien van goede boxspring bedden. Het terrein is ruim en alles is zeer smaakvol gedaan. Je voelt je hier direct thuis. Aangezien in deze regio ook wel eens een stevige hagelbui kan vallen, is het erg prettig dat de auto overdekt kan staan. Kortom, heerlijk luxe en ontspannen verblijf!

zaterdag 31-01-2026  tot  dinsdag 03-02-2026
(3 overnachtingen)€ 621,30
zaterdag 31-01-2026  tot  woensdag 04-02-2026
(4 overnachtingen)€ 781,74
zaterdag 31-01-2026  tot  donderdag 05-02-2026
(5 overnachtingen)€ 942,17
zaterdag 31-01-2026  tot  vrijdag 06-02-2026
(6 overnachtingen)€ 1.102,60
zaterdag 31-01-2026  tot  zaterdag 07-02-2026
(7 overnachtingen)€ 1.263,04
zaterdag 31-01-2026  tot  zondag 08-02-2026
(8 overnachtingen)€ 1.423,47
zaterdag 31-01-2026  tot  maandag 09-02-2026
(9 overnachtingen)€ 1.583,91
zaterdag 31-01-2026  tot  dinsdag 10-02-2026
(10 overnachtingen)€ 1.744,34
zaterdag 31-01-2026  tot  woensdag 11-02-2026
(11 overnachtingen)€ 1.904,78
zaterdag 31-01-2026  tot  donderdag 12-02-2026
(12 overnachtingen)€ 2.065,21
zaterdag 31-01-2026  tot  vrijdag 13-02-2026
(13 overnachtingen)€ 2.225,65
zaterdag 31-01-2026  tot  zaterdag 14-02-2026
(14 overnachtingen)€ 2.386,09
zaterdag 31-01-2026  tot  zondag 15-02-2026
(15 overnachtingen)€ 2.546,52
zaterdag 31-01-2026  tot  maandag 16-02-2026
(16 overnachtingen)€ 2.706,96
zaterdag 31-01-2026  tot  dinsdag 17-02-2026
(17 overnachtingen)€ 2.867,39
zaterdag 31-01-2026  tot  woensdag 18-02-2026
(18 overnachtingen)€ 3.027,82
zaterdag 31-01-2026  tot  donderdag 19-02-2026
(19 overnachtingen)€ 3.188,26
zaterdag 31-01-2026  tot  vrijdag 20-02-2026
(20 overnachtingen)€ 3.348,69
zaterdag 31-01-2026  tot  zaterdag 21-02-2026
(21 overnachtingen)€ 3.509,13
zaterdag 31-01-2026  tot  zondag 22-02-2026
(22 overnachtingen)€ 3.669,56
zaterdag 31-01-2026  tot  maandag 23-02-2026
(23 overnachtingen)€ 3.830,00
zaterdag 31-01-2026  tot  dinsdag 24-02-2026
(24 overnachtingen)€ 3.990,43
zaterdag 31-01-2026  tot  woensdag 25-02-2026
(25 overnachtingen)€ 4.150,87
zaterdag 31-01-2026  tot  donderdag 26-02-2026
(26 overnachtingen)€ 4.311,31
zaterdag 31-01-2026  tot  vrijdag 27-02-2026
(27 overnachtingen)€ 4.471,74
zaterdag 31-01-2026  tot  zaterdag 28-02-2026
(28 overnachtingen)€ 4.632,18

zaterdag 31-1-2026
dinsdag 3-2-2026
€ 621,30details

Handdoeken
Keukenlinnen