Schitterende gite met zwembad en uitzicht

HOPV-FR-18589

Soturac
4
1
90m²

Deze gezellige gite maakt onderdeel uit van een 15 de eeuws complex, bestaande uit het hoofdhuis en de gite. Het geheel omvat 35 ha aan weides en bos, en op afstand is er ook nog een 8 persoons gite. De gite is ruim en netjes ingericht, en biedt direct toegang tot het grote gedeelde zwembad met terras en ligstoelen in een prachtige omgeving. Geniet van een goed glas wijn op uw terras met werkelijk het mooiste uitzicht van Zuid Frankrijk! Het gehele domain omvat 35 ha weide en bossen, ideaal voor de stilte en natuurliefhebbers. Er zijn diverse wandelpaden om te ontdekken. Kom helemaal tot rust bij het kampvuur, neem een verfrissende duik in het zwembad en laat je betoveren door de magie van deze historische plek. De omgeving is kenmerkend voor de zuid-Dordogne en de Noord Lot: een zeer afwisselend landschap varierend van steile rotspartijen, valleien, bossen en vooral veel middeleeuwse dorpjes. De wijngebieden rondom Cahors zijn gekend, en de toeristisch interresante gebieden rondom de rivier de Dordogne zijn binnen een uur te bereiken
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen In verband met rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 11 jaar niet toegestaan Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek

Begane grond: keuken met waterkoker, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling, nespresso cups), oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , woon/eetkamer met TV(smart TV), eettafel, zithoek , badkamer met douche, wastafel , wc, verwarming(CV), terras, tuin(niet omheind, 35 hm2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), 3x parking, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., diepte: 2.0m, geopend van Mei t/m Okt), lounge set, ventilator Op de 1e etage: slaapkamer met 2x 1-pers. bed , slaapkamer met 2x 1-pers. bed wasmachine

6,00 km
1,30 km

zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 03-02-2026
(2 overnachtingen)€ 559,58
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 04-02-2026
(3 overnachtingen)€ 565,63
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 05-02-2026
(4 overnachtingen)€ 715,83
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 06-02-2026
(5 overnachtingen)€ 866,05
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 07-02-2026
(6 overnachtingen)€ 1.016,26
zondag 01-02-2026  tot  zondag 08-02-2026
(7 overnachtingen)€ 1.166,46
zondag 01-02-2026  tot  maandag 09-02-2026
(8 overnachtingen)€ 1.316,67
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 10-02-2026
(9 overnachtingen)€ 1.466,88
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 11-02-2026
(10 overnachtingen)€ 1.617,09
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 12-02-2026
(11 overnachtingen)€ 1.767,30
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 13-02-2026
(12 overnachtingen)€ 1.917,50
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 14-02-2026
(13 overnachtingen)€ 2.067,72
zondag 01-02-2026  tot  zondag 15-02-2026
(14 overnachtingen)€ 2.217,92
zondag 01-02-2026  tot  maandag 16-02-2026
(15 overnachtingen)€ 2.368,14
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 17-02-2026
(16 overnachtingen)€ 2.518,35
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 18-02-2026
(17 overnachtingen)€ 2.668,55
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 19-02-2026
(18 overnachtingen)€ 2.818,77
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 20-02-2026
(19 overnachtingen)€ 2.968,97
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 21-02-2026
(20 overnachtingen)€ 3.119,18
zondag 01-02-2026  tot  zondag 22-02-2026
(21 overnachtingen)€ 3.269,39
zondag 01-02-2026  tot  maandag 23-02-2026
(22 overnachtingen)€ 3.419,60
zondag 01-02-2026  tot  dinsdag 24-02-2026
(23 overnachtingen)€ 3.569,81
zondag 01-02-2026  tot  woensdag 25-02-2026
(24 overnachtingen)€ 3.720,01
zondag 01-02-2026  tot  donderdag 26-02-2026
(25 overnachtingen)€ 3.870,22
zondag 01-02-2026  tot  vrijdag 27-02-2026
(26 overnachtingen)€ 4.020,44
zondag 01-02-2026  tot  zaterdag 28-02-2026
(27 overnachtingen)€ 4.170,64
zondag 01-02-2026  tot  zondag 01-03-2026
(28 overnachtingen)€ 4.320,86

zondag 1-2-2026
(tussen 16:00 en 21:00)
dinsdag 3-2-2026
€ 559,58 € 664,72
details
U bespaart 16%

Hout
Handdoeken
Keukenlinnen